18.06.2018 - Ülkücü Kadro - Ülkücü Haber Sitesi

Dörtyol Ülkü Ocakları İstiklal Marşı Kabulü ve Çanakkale Zaferi Etkinleri

Dörtyol Ülkü Ocakları İstiklal Marşı Kabulü ve Çanakkale Zaferi Etkinleri

Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanlığı İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Çanakkale Zaferlerinin yıldönümünde iki ayrı etkinlik düzenledi.

 

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Küçük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Gün, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Çelebi, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Şehri Macit, MHP Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker, CHP Kadın Kolları Dörtyol İlçe Başkanı Meral Çetin ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı Çanakkale Zaferinin işlendiği Panoramik Müze açılışı 12 Mart Pazartesi saat 11:00’da gerçekleştirildi.

Açılışta bir konuşma yapan Ülkücü Gençlik Derneği Kurucusu ve ilk Genel Başkanı Türkmen Onur maziyi taze tutmak adına üstlendikleri sorumluluk adına Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanlığına teşekkürlerini sundu. Saygı Duruşu sonrası İstiklal Marşı’nın okunmasının ve Panoramik Müzenin gezilmesinin ardından Murat Cengiz Gezeroğlu’da askeri kıyafetle Çanakkale Zaferini anlattı. 

Gezeroğlu Çanakkale Savaşları esnasında yaşananları anlatırken konuklar ise duygulu anlar yaşadı. 


Akşam ise saat 19;30’da İzmir Bir Tiyatro ekibi “Ateşli imtihan; Çanakkale” adlı oyunu Halk Eğitim Merkezi salonunda sahneledi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ