ARAPNÂME

Ali BADEMCİ

NE MUTLU BİZE Kİ ÜLKÜCÜYÜZ..

Bu haber 07 Mart 2018 - 17:28 'de eklendi ve 199 kez görüntülendi.

Sıtkı ŞEREMETLİ

Gençler soruyorlar: ”40 yıl boyunca bu davanın çilesini çektiniz. Mamak’larda, diğer cezaevlerinde (Balıkesir-İvrindi Kapalı Cezaevleri vb)yattınız, işkencehanelerde zulüm gördünüz, idam isteği ile Başbuğumuz ile birlikte yargılandınız Bu çilelere nasıl katlanabildiniz?”

Cevap veriyorum: Bu çileleri ben tek başıma çekmedim. Bir neslin tüm Ülkücüleri çekti o çileleri. İnanıyorsanız, inançlarınızın çilesini taşımak kolaydır. Zor olan ihanetler ve o ihanetleri görmektir..

Gençler soruyorlar: ”Bunların(Hainlerin) sayısı çok mu?”
Cevap veriyorum: ”Allah’a şükürler olsun ki, çok değil”

Gençler soruyorlar: ”Kimdir bu hainler?”
Cevap veriyorum: Ülkesine ihanet edenler, mandacılar, teslimiyetçiler, bölücüler, Emperyalist Küresel Güç uşakları.. Bunlar hainleri. Bir de aralarında bize benzeyenler var.. ”İhanet” kelimesi çok ağır olabilir ama kim ki, bugün MHP’ye zarar veriyor, partisine dil uzatıyor, nifak yaratıyorsun, en azından ihanete yakın gaflet içindedir..

Gençler soruyor: ”Ama bunların içinde eski Ülkücüler de var!”
Cevap veriyorum: ”Ülkücünün eskisi yenisi olmaz. Ben benden eski Ülkücü tanımıyorum. Ve hala Ülkücüyüm, hala MHP’liyim. Ölene kadar da böyle kalacağım inşallah. Dün Ülkücüymüş.. Bugün hala Ülkücü değilse, onun mazisinin anlamı yok olmuştur. Asıl olan dünden bugüne Ülkücü kalabilmektir.

Gençler soruyorlar: ”Yolumuz hangi yol olsun?”
Cevap veriyorum: ”Ülkücü için tek yol vardır. Ölüm pahasına olsa bile Ülkücülük ve MHP..”

Gençler soruyor: ”Neden?”
Cevap veriyorum: ”Bu davanın kurucusu Alpaslan Türkeş diyor ki; MHP”nin dışındaki başka bir partide Ülkücülük olmaz, olamaaazz!…Türkiye’nin tek kurtuluş ümidi Ülkücülük ve MHP’dir.

Gençler soruyor: ”Nasıl davranmalıyız?”
Cevap veriyorum: ”Genç evlatlarımız ocaklara, büyükleri ise MHP’ye gitsin ve hizmet versin!”

Gençler soruyor: Düşman güçlü, ”Başarabilir miyiz?”
Cevap veriyorum: ”Mutlaka başarırsınız. En azından doğru ve Hak yolda yürüyüşünüz ile değer bulan bir yaşamınız olur. Bu da fani dünyada ebedi bir kazancınız olur.”

Gençler o zaman diyorlar ki; ”Ne mutlu bize ki, ÜLKÜCÜYÜZ!…”
Ve ben de diyorum ki, ”Evet ne mutlu ki Ülkücüsünüz..”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments