18.06.2018 - Ülkücü Kadro - Ülkücü Haber Sitesi

MHP Karacabey İlçe Başkanı Erol; Söz Konusu Vatansa, Bizim için Akan Sular Durur

MHP Karacabey İlçe Başkanı Erol; Söz Konusu Vatansa, Bizim için Akan Sular Durur

MHP Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin EROL , öncülüğünde yürütülen 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri saha çalışması Gazi Mahallesinde devam etti.


MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Ümit KAPLAN , İlçe Yönetimi ve Çok Sayıda Partilinin Katıldığı Seçim Gezisinde İlk Durakları ” Yozgat ve Tokatlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde” İftar Programına Katılan Başkan EROL , İftar Sonrası Gelen Yoğun Talep Üzerinde Dernek Üyeleri ile Sohbetinde ; Şer ittifaklarının, Gezi Parkı, 15 Temmuz ve çukur siyasetinde olduğu gibi yeniden birleştiğine dikkat çeken Başkan EROL, ekonomi alanındaki oyunlarla ahlaksızca saldırmalarına rağmen 24 Haziran’da sandıkta gereken cevabı alacaklarını söyledi.


SÖZ KONUSU VATANSA BİZİM İÇİN AKAN SULAR DURUR .

Başkan EROL, “Şer ittifaklarının bir ufukları yok, bir vizyonları yok, bir projeleri yok, bildikleri tek şey ahlaksız saldırılarla Türkiye’nin istikrarını bozmak.

Mesele memleket meselesi olduğunda bizim için akan sular durur.

Kadın kollarımız, Ülkü Ocaklı Bozkurtlarımız, milletvekili adaylarımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz emin olun herkes ailesinden, işinden fedakarlık edip, bu kirli oyunları vatandaşlarımıza anlatmak için gece gündüz demeden Karacabeyi karış karış geziyor” dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE GÜÇLÜ MHP

Başkan EROL ; Hazırlanan seçim beyannamemiz açıklandı. Yeni dönemde güçlü Türkiye, Güçlü MHP vurgusu yapıldı. Özellikle çocuk istismarcıları, teröristler haricindeki kader mahkumlarına af çıkarılması, AVM yasasının yeniden düzenlenmesi, esnafa vergisiz akaryakıt sağlanması, çiftçilerin kullandığı mazotun üzerinden vergilerin kaldırılması, işsiz her aileden bir kişiye aile desteği yardımı verilmesi, öğrenim kredi borçlarından faiz alınmaması, asgari ücretten vergi alınmaması, kamu çalışanlarının ek ödemelerinin emekli aylıklarına yansıtılması, atanamayan öğretmenlere kadro tahsis edilmesi, emniyet çalışanlarının özlük haklarının düzeltilmesi, şehit yetimlerinin tamamına iş hakkı verilmesi, bizim seçim beyannamemizdedir” dedi.
Teravih Namazını 2. Bölge Milletvekili Adayı Ümit KAPLAN ve Beraberindeki Partililerle Beraber Fatih Camiinde Kılarak Gazi Mahallesinde Faaliyet Gösteren Kahvehanelerde “Cumhur İttifakının önemini ”ve “Ülkenin beka sorununu ve Devlet Bahçeli’nin Milli Duruşu” hakkında bilgiler verdi.

Vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde “Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye desteklerini istediklerini belirten Başkan EROL son olarak vatandaşlardan gelen tepkilerin Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye teveccühün yüksek olduğunu söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaşın :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ