AKP’li Vekil Akşener’in Hışmına Uğradı!

Bu haber 05 Şubat 2014 - 0:00 'de eklendi ve 876 kez görüntülendi.

Meclis Başkanvekili Meral Akşener, Genel Kurul`da yaşanan bir tartişma esnasinda AK Parti siralarina dönerek, `Bana `sana ne` diyen arkadaşim, şimdi ara vereceğim, buyurun gelin benim yüzüme karşi söyleyin, hadi bakalim` dedi.

akpli-vekil-aksenerin-hismina-ugradia77b742c5a5ff8395999

Meclis Genel Kurulu`nda Torba Kanun Teklifi görüşmelerinde Haberal`in konuşmasi esnasinda AK Parti siralarindan gelen sataşmalarla ilgili uyarilarda bulunan Meclis Başkanvekili Meral Akşener, milletvekillerini uyardi. Akşener, AK Parti siralarina dönerek, `Bana `sana ne` diyen arkadaşim, şimdi ara vereceğim, buyurun gelin benim yüzüme karşi söyleyin, hadi bakalim` diyerek oturuma 10 dakika ara verdi.
Meclis Genel Kurulu`nda Torba Kanun Teklifi görüşmelerinde söz alarak kürsüye çikan CHP Genel Başkan Yardimcisi Bülent Tezcan`in Başbakan Erdoğan`in mal varliği ve TÜRGEV ile ilgili yaptiği konuşmanin ardindan söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, `Sayin konuşmaci elinde hiçbir hukuki niteliği olmayan, bir internet sitesinde adi fezleke olarak yayinlanan bir metni buraya getirip, bu metin üzerinden bir senaryo oluşturup, bu senaryo üzerinden kişileri zan altinda birakan bir üslup kullaniyor. Sayin Başbakanin mal varliği internet sitesinde düzenli olarak güncelleniyor ve yayinlaniyor. TÜRGEV vakfiyla ilgili konuşacaksaniz Türkiye`de iSTEK Vakfi`ndan Başkent Üniversitesine bu güne kadar bütün üniversite ve vakiflara tahsis edilen bütün arazileri konuşalim` ifadelerini kullandi.
Ünal`in Başkent Üniversitesi ile ilgili konuşmasindan sonra söz alan CHP`li Mehmet Haberal, `Burada saniyorum çok değişik konular gündeme getirilmeye çalişiliyor ama hep iddia ediliyor, bilmeden konuşuluyor. Sayin konuşmaci önce Başkent Üniversitenin ne olduğunu bilmesi gerekmektedir. Başkent Üniversitenin arazileri kiralanmiştir bu güne dek. Başkent Üniversitesi devletin hazinesine 12 trilyon para ödemiştir. Kira ödüyorum ben` açiklamasinda bulundu.
Özür Diledi Oturum Açıldı
Haberal`in konuşmasi esnasinda AK Parti siralarindan gelen sataşmalarla ilgili uyarilarda bulunan Meclis Başkanvekili Meral Akşener, milletvekillerini uyardi. Akşener, AK Parti siralarina dönerek, `Bana `sana ne` diyen arkadaşim, şimdi ara vereceğim, buyurun gelin benim yüzüme karşi söyleyin, hadi bakalim` diyerek oturuma 10 dakika ara verdi. Bunun üzerine AK Partili Fahrettin Poyraz`in Genel Kurul`un arka tarafina doğru gittiğini gören Grup Başkanvekili Ahmet Aydin, Poyraz`in gitmesini engelledi. Daha sonra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakani Taner Yildiz ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Poyraz ile bir müddet görüştükten sonra Mahir Ünal ve Fahrettin Poyraz, Meral Akşener`in yanina giderek özür diledi. Akşener bir müddet sonra oturumu tekrar açarak görüşmeleri devam ettirdi.gazete2023

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al