ÖN YARGI

Zeliha Alkan

Bahçeli: Başbakan’a Bir Güzellik Yaparım, Alo Desin Yeter

Bu haber 12 Şubat 2014 - 1:10 'de eklendi ve 769 kez görüntülendi.

bahceli_basbakana_bir_guzellik_yaparim_alo_desin_yeter_h26884

MHP lideri Bahçeli, basına yansıyan ses kayıtları ile ilgili Başbakan’a seslenerek “Nerede nasıl konuşacağımı sen söyle, bir güzellik yaparım.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında internette yayınlanan “Alo Fatih” kayıtlarına sert tepki gösterdi. “Alo Fatih derhal yayınımızı kes çünkü MHP fırtına gibi geliyor.” diyen Bahçeli, Başbakan’a da seslenerek: “Madem konuşmalarımdan o kadar rahatsızsın, o halde gel bu işi çözelim, sonuca erdirelim. Şahsımın nerede nasıl konuşması gerektiğini sen belirle. Sana bir güzellik yaparım, alo de yeter.” dedi.İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:
Başbakan Erdoğan bu sözlerimize, uzandığı ilk telefonla Fatihlerine telefon yağdıracaktır. Erdoğan’ın paralı askerleri, medyadaki soytarıları “24 Alo Fatih Hattı” biz konuşurken sürekli açıktır bizi dinlemektedir.
Aslan parçası Fatihleri tetikte beklemişlerdir. Şimdi de biz Fatihçiklere sesleniyoruz.MHP fırtına gibi geliyor, tehlike gibi geliyor. Bu nedenle yayınımızı derhal kesin ve sahibinize durumu takla ata ata bildirin.
“BAŞBAKAN’A BİR TEKLİFTE BULUNUYORUM”
Buradan Başbakan’a bir teklifte bulunuyorum. Madem konuşmalarımdan o kadar rahatsızsın, o halde gel bu işi çözelim, sonuca erdirelim. Şahsımın nerede nasıl konuşması gerektiğini sen belirle.
“SENİ KIRMAM, BİR GÜZELLİK YAPARIM, ALO DE YETER”
Seni kırmayız. Sana bir güzellik yapmaktan çekinmeyiz. Sayın Başbakan yeter ki sıkma canını. Bu kadar çırpınma, dert etme. Bize bir alo demen kafidir.
“BAŞBAKAN’IN SIZLANMASINA GEREK YOK”
Özel hayatın mahkeme kararı olmaksızın dinlenmesi kesinlikle maruz görülemez. Bugün gündeme sızan tapelerin mahkeme kararına uygun yapıldığı ortadadır. Bundan Başbakan’ın sızlanmasına gerek yoktur. Bizzat Başbakan’ın mahremiyetine karşı olsaydı biz de karşı çıkardık.
“ÖZEL DEĞİL, GENEL AHLAKSIZLIĞIN DANİSKASI”
Başbakan’a o çok sevdiği sözlerle seslenmek istiyorum. Başbakan o kayıtlar özel değil Genel genel genel ahlaksızlığın daniskasıdır. Bizim sesimizi kısmak için çırpınmıştır.
“BAŞBAKAN MAZLUM’UN KOPYALARINI ARIYOR”
Şu an kesinlikle odasında başı ellerinin arasında terör estiriyordur. Kemal Sunal’ın filmindeki gibi Mazlum karakterinin kopyalarını yana döne arıyordur.
“BAŞBAKAN GECELERİ BİLE ADIMI SAYIKLIYOR”
Nereye gitse gözü bizdedir. Başbakan geceleri bile adımı sayıklamaktadır. Fas’tan bile “ALO Fatih” hattını aramıştır. Medyanın köçeğine dönen şahıs ise yayınımızı kesmiştir.
Özgür, tarafsız olması gereken medya Başbakan’ın takibi altına alınmış, bastırılmıştır. Karşı gelenler işten çıkarılmıştır. Başbakan manşetlerde neyin verilip verilmeyeceğinin çakma kararcısı olmuştur.
“ANKET SİMSARLARI BİZDEN LDI BDP’YE EKLEDİ”
Anket simsarları Başbakan Erdoğan’ı mutlu etmek için bizden almış BDP’ye eklemiştir. “Buyrun efendim, tamam efendim, siz üzülmeyin efendim” diye iki fatihten bir insan sureti çıkmayacağına da anlamalıdır. Baltayı sert kayaya vurmuşlardır.
“ARKADAN KURMALI FATİHLER BİZE AMBARGO KOYDU”
Arkadan kurmalı Fatihler ekranları karartmış, bize ambargo koymuşlardır. Onurlu gazeteciler aralarındaki ayrık otlarını aralarından söküp atmalıdırlar.
“BAŞBAKAN’IN RÜŞVET AÇIKLAMASINDAN SONRA YOLSUZLUĞUN İBRESİ DEĞİŞTİ”
Başbakan’ın adaleti farklıdır. İranlı iş adamının malları üzerindeki tedbir kaldırıldı. Banka müdürünün de aynısı olmuştur. Başbakan’ın rüşvet açıklamasından sonra yolsuzluğun ibresi değişmiştir.
“HIRSIZ VE RÜŞVETÇİLER SERBEST BIRAKILACAK”
Başbakan ve hükümeti hırsız ve rüşvetçileri serbest bırakacaktır. İranlı şahıs yolsuzluğun kara kutusudur. Bu kutunun şifreleri çözülür, dili çözülürse her şey ortaya çıkacaktır. Başbakan Erdoğan ecel terleri dökmektedir. Başbakan Erdoğan’ın şu sözleri çok şaşırtmıştır. “Şimdi bu tür davalar açıldığında piyasadaki itibarları ne olur. Bu ihanet değildir de nedir?” demiştir. Haramzadelerle dirsek dirseğe olmak haram değil midir? İhanet değil midir? Hortumlayanlara, çalanlara arka çıkmak ihanetin en büyüğü değil midir? Başbakan Erdoğan’ın siyasen ve ahlaken ömrü çoktan dolmuştur.
İNTERNET DÜZENLEMESİ
İnternete mahkeme kararsız erişim sınırlaması yapılacaktır. Sanal medyaya kelepçe vuran bu anlayışın kabul edilebilir hiçbir yanı yoktur. İzlenilen yol hatalı ve kusurludur. Kişi hak ve hürriyetleri güvencede değilse demokrasiden bahsedilmez. Umuyoruz Cumhurbaşkanı Gül halka karşı sessiz kalmaz. Halkıma sesleniyorum: Yalan ve cehalatle savaşmak için yürekli olmaktan yan başka şansımız yoktur. Başbakan’ın aklından zoru yoksa milletimizin gururuyla daha fazla oynamasın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.