MHP ANTALYA ADAYI ÇELIK, YÖNETIM MODELINI ANLATTI

Bu haber 06 Şubat 2014 - 23:16 'de eklendi ve 603 kez görüntülendi.

kemalcelik1

Antalya’ya yeni bir yönetim modelinin şart olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Kemer’de yeni yönetim modelini ve projelerini dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, Kemer’de işadamları, muhtarlar, sivil toplum örgütleri yöneticileri ve vatandaşların katıldığı toplantıda çalışmalarını ve projelerini anlattı. Toplantıya MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Havva Karakullukçu, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, MHP Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Karadüz ve çok sayıda Kemerli katıldı.

Çelik,” Antalya artık eski modellerle yönetilmemelidir. Bakıyorum diğer aday arkadaşlarıma hala birbirleriyle kavga halindeler. Biz bunlarla ilgilenmiyoruz. Hemşerilerimize yapacaklarımızı anlatıyoruz. Hazırlıklarımızı yapıyor ve yeni yönetim modelimizi sunuyoruz. Biz belediyeyi sivil toplum örgütleri, özel sektör ve üniversite ile birlikte yöneteceğiz. Oluşturacağımız Planlama ve Koordinasyon Kurullarımızda sivil toplum örgütleri, özel sektör temsilcileri ve bilim adamlarımız ile muhtarlarımız yer alacak. Onların oluşturacağı raporlar Belediye Meclisine ışık tutacak. Dört dörtlük Antalya için, turizmi ve tarımı 4 mevsime yayacağız. Turizmle tarımı entegre ederek, hemşerilerimizin daha çok kazanmasını sağlayacağız. Biz tüm projelerimizi kendimiz hazırlayacağız. Ankara’dan Antalya’ya plan yaptırmayacağız. Kongre turizmi için yeterli salonumuz yok. Antalya merkeze 10 bin, Alanya’ya 8 bin, Manavgat ve Kemer’e 5 bin kişilik kongre salonları yapacağız. Böylece Antalya’yı bir kongre merkezi olarak dünya ve Türkiye’nin hizmetine sunacağız. Antalya ve ilçelerinin en büyük sorunu ulaşımdır. 12 milyon turist ağırlıyoruz, 53 bin yabancı Antalya’da yaşıyor, bir dünya kentiyiz ama ulaşım sorununu hala çözememişiz. İktidar yollar yapmakla öğünüyor ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Karayolları şimdi Antalya’da viyadüklü geçit yapıyor, hoca karşı çıkıyor, battı çıktı yapılsın diyor. Karayolları ucuz olduğu için viyadük yapacakmış. Bir dünya kentine ucuz hizmet yakışır mı? Hoca Karayolları bizi tehdit ediyor istediğimizi yapmıyor diyor. Bu senin Antalya’nın ortak gücünü kullanamamandan kaynaklanıyor. Oysa Antalya’nın ortak gücünü temsil edebilse, merkezi yönetim bunu yapamaz.” Şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin’de, hak, hukuk ve adaletli yönetim içim yola çıktıklarını belirterek, “ Antalya’nın bir olmak zamanı geldi. Antalya’ya, Antalyalılara sahip çıkacağız. Antalya ve Kemer dünyanın gözbebeğidir. Bölgemize daha fazla turist gelmesini ve turizm gelirlerinin artmasını sağlayacağız. 5 merkez ilçe belediyesini yönetemeyenler, 19 ilçeyi ancak rüyalarında yönetebilir. Allah’ın izniyle 30 Mart’da Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımızda tüm okullarımızda andımızı yeniden okutacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al