YOLLARDA

Kemal Çopuroğlu

EY MEDYA MAYMUNU AĞIR OL..

Bu haber 21 Kasım 2016 - 20:38 'de eklendi ve 907 kez görüntülendi.

Gültekin Öztürk

 

Ey Türk beyleri, budunu! Türk Milliyetçilerinin bugünkü dağınıklıktan kurtulup toparlanarak “Ortak akılla yanlışa akışını” nasıl durduracağız?

1Kasım seçim sonuçlarından bugüne hep bu soruyu sordum, hep bu sorunun mantıklı ve tutarlı bir cevabının olup olmadığını düşündüm.

Çok üzgünüm lakin Türk beylerim maalesef  yok !…

Bu sorunun şahıslara endeksli olmayan tutarlı ve geçerli cevabını bilen/veren var mı?

Varsa buyursun bilelim ve peşine düşelim… Düşelim de bu perişan hallerden biran evvel kurtulalım.

Birbirine suçlayan, iftira eden ve düşman bilen allame Ülkücülerle mi toparlanma sağlanacak?

Sanal âlem kahramanları veya bunların ağabeyleri olan siyaset meddahlarının “TV maymunlarıyla mı ortak akıl” oluşturulacak?

Ya da bugünkü darmadağınıklık, kendini ve adı ülkücüye çıkmış yandaşlarını siyasi hedeflerine varmak için fedai olarak kullanan kaşarlanmış kimi eski milletvekilleriyle mi giderilecek?

Siyaset üretemeyen, mevcut sosyolojiyi anlamayan ve buna bağlı genel siyaseti okuyamayan çığırtkanlar mı Ülkücülere rehberlik edecek?

Yok, dostlarım yok! Bilesiniz ki; “Körü körüne biatı” sadakat sanan, özeleştiri yapmadan eleştiren, Türk Milliyetçiliği Fikir Sistemi hakkında bilgi değil sadece malumat sahibi olan slogan Ülkücüleri ve yöneticileri ile 1 Kasım sonuçlarından başka bir şey olmaz.

Dünyada hiçbir siyasi hareket 5 ayda 2,5 milyon oy kaybetmez. Kaybeden yönetim bedel ödemeden yerinde oturamaz.

Ancak görüyorsunuz ki oturuyorlar ve de kalmaya da niyetli görünmüyorlar.

Öte yandan “Bedel ödemeliler” diyen kimi parti içi muhalifte; söverek, döverek, iftira ve düşmanlık yaratarak “mevcut yönetimin bedel ödemesini” kullandıkları bu yöntem ve söylemlerle isteyemezler ve de MHP yönetimine bu şekilde gelemezler.

Ülküdaşım,

Parti içi muhalif diye bildiğimiz bazı ülkü dev(e)leri aslında partiye ve ocağa uğramayan, okumayan, bir adım sonrasını düşünmeyen geçmişte yaşayan esir akıllılardır. Geçmişte yaptıklarının diyetini isteyen bu kahramanlarla nereye kadar gideriz bilinmez.

Milliyetçi Hareketi sadece “oy” ve “hükümet” olarak düşünen oradan buradan devşirilmiş kimi “büyük adamlar” ise; Milliyetçi Hareketi sadece “oy” ve “hükümet” olarak düşünerek etraflarındaki klavye kahramanlarıyla sana, bana/bize yol yöntem göstererek kendilerine istikbal hazırlamak peşindedirler. Bunlarla da ancak uçuruma kadar gideriz.

Elli yıldır dava arkadaşlarıma, özellikle de yönetici ve yönetime muhaliflere hiç bu kadar öfke duymadım. Ancak eleştirirken edep ve adap çizgisinden hiç çıkmadım, davamdan da asla uzaklaşmadım.

Umutsuzluğa düştüğüm oldu ama asla mücadeleden vazgeçmedim/vazgeçmem.

Hep söyledim/söylüyorum “gün doğmadan neler doğar elbet günü gelince Türklüğün güneşi tekrar doğar.”

Dilerim “O Güneşin” aydınlatıp ısıttığı kutlu günü görmek nasip olur.

Olmasa da ne gam; büyük milletim ve Ülküdaşlarımın bayramı rahmetimiz olur.. Bu da bize yeter…

Kalın sağlıkla….

 

Gültekin ÖZTÜRK
Gültekin ÖZTÜRKgzsiva@gmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.