22.05.2018 - Ülkücü Kadro - Ülkücü Haber Sitesi

MHP Karacabey İlçe Başkanı Erol’dan Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

MHP Karacabey İlçe Başkanı Erol’dan Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin EROL, rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

MHP İlçe Başkanı Hüseyin EROL, Ramazan ayının başlaması dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sosyal hayatta huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı, şeytanların zincirlere vurulduğu, af, mağfiret ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Ramazan ayının paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir ay olduğunu hatırlatan MHP İlçe Başkanı Hüseyin EROL “Dini ve insani duyguların daha da yoğunlaştığı, maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı ve mükafatlarının sınırsız olarak verildiği bu mübarek ayı iyi ve güzel davranışları artırarak en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir.

Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar. Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır.

İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan ayının başta Karacabey’imiz olmak üzere ülkemize ve İslam Âlemi’ne hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadesini kullandı.

Sosyal Ağlarda Paylaşın :
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ