AHLAT İÇİN MHP ŞART

Bu haber 21 Aralık 2018 - 11:16 'de eklendi ve 750 kez görüntülendi.

ERTUĞRUL SUBAŞI

 

Anadolu’nun Kapısı Türklüğün Tapusu AHLAT..

Mazisiyle; Tarihe altın harfler ile yazılan buram buram Türklük kokan ve Kubbet-ül İslam denilen üç muazzam İslam şehirlerininden birini oluşturan Buhara,Belh, AHLAT..

Ertuğrul Beyin Atasının diyarı doğum yeri..

Alparslan’ın karargahını topladığı ulu diyar..

Atsız Ata “Diyarbakır Donkişotların değil Türkmen Beyi Uzun Hasan’ın diyarıdır” derken Türklüğün kalbi olan Ahlat içinde bizler diyoruz Ahlat “Taş Atan donkişotların değil Türkmen Beylerinin diyarıdır

Tarihe her zaman beşiklik yapan Türk İslam Mührünün Anadoludaki muazzam kalesi

Acunun Ötüken kokulu diyarı Ahlat; Koskoca tarihiyle, duruşuyla Nemrutlaşan kalplere merhamet,Süphan göğüslü yiğitlerin nam saldığı belde olmuştur her daim.Burçlarında Türk İslam sancağını taşıyan Ahlat; Erenlerin durağı olan Şehit Abdurrahman Gazi’nin nefesi olan Ahlat..

Ahlat Kutsal Vatan Türkiye’nin seyri alem yapılacağı geniş bir penceredir. Ahlat Türklüğün başkentidir. Milliyetçi Ülkücü Hareketin aziz sancağını ; Üç Hilali Bozkurtlar ile Ahlat’ın tepesine dikildiği vakitden bu yana daha türlü kramplar ve sancılar geçirilmiştir. Ahlat’ın evvelinden beri gelen bu sancıları ihanetle dalkavuklukla daha da küstahlaşmıştır. Hey gidi koca Türk’ün diyarı Ahlat yeniden burçlarında sadece ama sadece Hak ettiğin ÜÇ HİLAL Dalgalanmaz mı ?

Türklüğün Tapusu diye naralar atan o Aşina soyluların meydanları yeniden inletmesi sana yakışmaz mı?

Beşiğinden mezarına Türk’ün öz ve öz diyarında Marksistlerin def edilişi gerekmez mi ?

Bir tümör misali şehre çöken ihanet şebekelerini söküp atmak gerekmez mi ?

Yıllardır Adalet ile yönetilen koca şehirde adaletsizlere gereken cevap verilmez mi?

Ahlat bu güzellikleri çoktan hak ediyor! Bu hak yen iden verilmezmi..(1999-2009-2019 MHP)

Türkmen Beyi Milliyetçi Ülkücü hareketin Kıymetli Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ    “Beynimin Yarısı Ahlat! Yarısı Söğüt” diyerek Türk İslam neferleri için Ahlat’ın mukaddesatına olan hassasiyetini vurgulamıştır..!

BUYRUK YENİDEN SENİNDİR TÜRKMEN BEYİM !

Şehrin bir ucundan diğer ucuna Medeniyet fışkırırken medeniyetsizlerin hükmü Adalet ayağa kalkıncaya kadar değilmidir ?

Bir ucundan diğer ucuna TÜRKLÜK kokan bu şehirde Türk Düşmanlarının süresi BOZKURTLAR Yeniden uluyunca kadar değil midir ?

Ahlat kaderine hiç bir zaman terk edilmemesi gereken diplomatik, coğrafik, siyadi ve iktisadi açıdan kilit nokta olan doğunun Uç Beyliğidir.

 

Ahlat’ın burçlarına yeniden üç hilal dikilmelidir.Hakkı olan 2009 senesinde aldığı Milliyetçi Hareket Belediyesi yeniden Ahlat ile şahlanmalıdır.Milliyetçi Ülkücü Hareketin hizmetleri yeniden inletmelidir her yanı.

Ahlat tribünlere oynayanların mikrofon konusu değildir!

Ahlat Adaletsiz! Liyakatsiz ! Bananecilerin !Hükümran olacağı yer değildir.

Gelin hep birlikte omuz omuza Vatanı Ve Millet için hoşgörü ile lakin taviz vermeden Bu Kutlu şehirde Üç Hilali yeniden dalgalandıralım !

Ahlat’a en iyi MİLLİYETÇİ HAREKET YAKIŞIR. Ahlat üzerinden siyaset yapanlara Pkk nın siyasi uzantısı olan Donkişotların sözcülüğünü yapanlara en güzel cevap Milliyetçi Ülkücü hareketin İktidarıdır.       Şer odaklara fırsat verilmemeli ! İhanetlere taviz verilmemeli !

Ahlat MİLİYETÇİ HAREKET BELEDİYESİNDE Gerektiği hassasiyeti ve değeri görecektir.

Ahlat MHP İle güzelleşecektir

Ahlat MHP İle Hainleri def edecektir

Ahlat MHP ile huzura kavuşacaktır

Ahlat MHP İle yolsuzuna, arsızına, hırsızına, Vatan hainine gerekli cevabı verecektir

Ahlat demek TÜRKİYE Demektir..

 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments