ÜLKÜCÜYÜ ÜLKÜCÜYE KIRDIRMAK

Bu haber 25 Mayıs 2019 - 4:31 'de eklendi ve 1.356 kez görüntülendi.

Ali ALPARSLAN

           alialparslan78@gmail.com

Hüseyin Sözlü, bütün pislikleri malum merkezlerin müsamahası ile gerçekleştirmiş, devlet talan edilmiştir. Şimdi ise ülke ülkücülüğünün can damarı Çukurova’da tertipler peşindedir. Bunu arkadaşlarımız iyice bilmelidir, bu adam ülkücü  değildir! Bu adam Bahçeli’ye bağlı biri de değildir, genel başkanlığa hazırlanmaktadır! Türkiye’den hoş görünen bu adamın  o çirkin ve hilekâr yüzü  seçimlerdeki mağlûbiyeti ile deşifre edilmiştir. Adana’nın seçilmiş  CHP kadroları   bu adamın pisliklerini  yargıya taşımazlarsa onlar da kaybedeceklerdir! Güya genel başkana sevdalı bu adam Adana’da  çıngar çıkaracağına artistlik yapacağına  talimat üzre “mitil”i İstanbul’a atsa doğru olmaz mı? Çok dikkatli olun, bu adam  tertemiz hareketimizin başına belâ açacaktır, çünkü görevi budur! Mahir’i yalnız sanıyor, biz bu gençleri sokakta bulmadık! Anaları da babaları da biziz!

ÜLKÜCÜYÜ ÜLKÜCÜYE KIRDIRMAK

Ülkücüler üzerinde oynanacak yeni oyunların ayak sesleri duyuluyor! Malum, ülkede  bazı şeyler değişecek ve İmralı’nın önünü açılacakmış! Koca devlet Başkanı  bölücübaşının kardeşi Mehmed’den kırk yıllık  tanıdık gibi bahsetti! Öcalan zincirlerinin gevşetilmesi için  Sayın Bahçeli’nin rızasının alındığına dair  sosyal medyada  haberler var! Acaba doğru mu? Elbette bölücülüğe karşı  ülkede en sağlam duvar ülkücülerdir! Hele hele ülkücülerin yeminli olanları var ki  bu konularda onların gönlünü etmek mümkün değildir! Güneydoğu’da mücadele edenler de öyle! Anlayacağınız  ülkücü gençlik ile biraz oynanması gerekiyor! Bu iş kiminle yapılacak, elbette  câmia içinde  olanlarla!

Adana’nın  mağlûp Büyükşehir Belediye Başkanı  Hüseyin Sözlü henüz depremin tesirinden kurtulamamış, kendini hâlâ  imparator sanıyor!  Bu adamın  hem,   mahpus eşbaşkan Figen Yüksekdağ, hem de  doğunun köklü Kürt âilesi  Cevheriler ile  yakın akrabalığı var! Olabilir, buna kimsenin bir şey diyeceği yok da, Bay Sözlü bunların sözde gerilla takımına   bir hayli kıyak yaptı!  Hatırlarsınız  katil Yılmaz Güney’i de  başkanlığında kahraman ilân etmişti! Elbette kaybedişinin en büyük sebebi  suiistimallerdi, ama   söz konusu   icraatı da çok tartışılmıştı! Fakat MHP ve AKP’lileri CHP’li adaya rey vermeye mecbur eden, kesin olarak ayyuka çıkan olaylardır! 200 milyon borçlara devraldığı belediyeyi 6 milyar  borçla devretmiş!  Eski  hesapla 6 katrilyon! Yeni seçilenlerin eli kolu bağlı  belki de seçim dönemi sonuna kadar hiçbir şey yapamayacaklardır!

Bay Sözlü 5 yıla mahkum, infaz için dört ay izin almış, dolmak üzere! Yeni seçilenler   sûiistimalleri  yargıya taşımak için harıl harıl çalışıyor! İlginçtir ki onun bürokratları çoktan  CHP’ye yatmışlar ve beraber çalışmak için araya adamlar bile koymuşlar! Yüksel Durna  Aski Genel Müdürlüğüne talip olmuş! Öte taraftan da Ankara Aski’ye  genel müdür yardımcısı olmak için de bir hayli çırpındı! Ama Mansur Yavaş işi anlamış ve pişmiş aşı ateşten indirerek çöpe atmıştır! Anlayacağınız Sözlü’nün sadık adamları  gerek Adana gerekse Ankara’da çoktan CHP’li olmuş! Vay anasını demeyin!

Bay Sözlü bunalımda, sanki çok layık olmuş gibi  Başbuğun kabrine kadar gitmiş ve ülkücülük gösterisi yapmış! Eşi ile beraber tatil yapıyor, ama Adana’ya dönmüş! Öyle işler yapıyor ki, âdeta ateşle oynuyor! Anlaşılan  beraber çalıştığı ve bol bol kazanç sağladığı adamlardan güzel talimat almış! Bu adam kasabadan gelmiş ve kendini ülkücü tanıtmış, birileri de elinden tutunca   işte o makamı yakalamış! Kodese girme sıkıntıları, mağlubiyet yıkıntısını  yanına aldığı beş adamla  yaptığı Adana gezintileri ile  telâfiye çalışıyormuş! İşte, Teravih ve Cuma namazları, şehit cenazeleri, ziyaretler ziyaretler! Sokaklarda gezmeye yüzü yok, daha dar alanlarda çalışıyor! Yanındakiler kim bilmiyoruz ama, görünüşe göre  adam babalığa soyunmuş! Halbuki  babalık dönemi çoktan kapandı ve onun kuşağından baba da kabadayı da yok! Çoğu çakaldır!

Mahir Panayır bizim  12 Eylül zindanlarından cezaevi cürmümüz, ama  genç sayılır, 60’lı yaşlarda! Zor günlerde Adana’da Ocak başkanlığı da yaptı, âilecek yeminli ülkücü! Bay Sözlü’nün bu garibe güç yetmiş, birkaç sefer dövdürdüğü gibi kurşun da sıktırdı! Fakat Mahir sosyal medyada  ona karşı kahramanca bir mücadele verdi! Ülkücülük hayatında aşırılıkları ve hataları olabilir, fakat asla satılmışlardan olmadı! Bay Sözlü dişine göre  olduğunu hesaplamış ki  yine bir cezaevi arkadaşımızın  oğlunun cenazesinde  çetenin başında kendisi olmak üzere  Mahir’e saldırmışlar!  Saldırmaya saldırmışlar ama  kardeşlerini toprağa veren  diğer kardeşler bu sefer onun üstüne yürümüş! İşe ocak başkanlığı yapmış bir kaç  ağabey de karışmış ki, maazallah bir felâketin  eşiğinden dönülmüş!

Hüseyin Sözlü bütün pislikleri malum merkezlerin müsamahası ile gerçekleştirmiş, devlet talan edilmiştir. Şimdi ise  ülke ülkücülüğünün can damarı Çukurova’da tertipler peşindedir. Bunu arkadaşlarımız iyice bilmelidir bu adam ülkücü  değildir! Bu adam Bahçeli’ye bağlı biri de değildir, Genel Başkanlığa hazırlanmaktadır! Türkiye’den hoş görünen bu adamın  o çirkin ve hilekar yüzü  seçimlerdeki mağlubiyeti ile deşifre edilmiştir. Adana’nın seçilmiş seçılmiş CHP kadroları   bu adamın pisliklerini  yargıya taşımazlarsa onlar da kaybedeceklerdir! Genel başkanına bu sevdalı adam Adana’da  çıngar çıkaracağına artistlik yapacağına  talimat üzre “Mitil”i İstanbul’a atsa doğru olmaz mı? Çok dikkatli olun, bu adam  tertemiz hareketimizin başına bela açacaktır. Mahir’i yalnız sanıyor, biz bu gençleri sokakta bulmadık! Anaları da babaları da biziz!

Allah’a  Emanet Olun.

Ali Alparslan
Ali Alparslanalialparslan78@gmail.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments