ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

İstanbullu Asenalar Toplandı

Bu haber 17 Şubat 2013 - 12:04 'de eklendi ve 2.462 kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı Bayanlar Masası 16 Şubat 2013 Cumartesi Günü Birlik ve Beraberlik toplantısı düzenledi. Toplantıda Bayanlar Masası Avrupa Yakası Başkanı Nil Sena Özkaya, Bayanlar Masası Anadolu Yakası Başkanı Nazan Tekin, 2023 Gençlik Eğitimi Koordinatörü Merve Rabia Meral, 2.başkan Feride Nalan Odman hazır bulundular.

Toplantıya 2023 Gençlik Eğitimi Koordinatörü Merve Rabia Meral birlik ve beraberliği tesis edebilmek için yapılması gerekenleri anlatarak başladı. İstanbullu Asenaların şahlanması ve bu şahlanışın bütün Asenalara örnek olması gerektiğinden bahsetti.

Avrupa Yakası Asena Başkanı Nil Sena Özkaya, Avrupa Yakasında yapmayı planladığı faaliyetlerden bahsetti ve ilçe ocak ziyaretlerine en yakın zamanda başlayacaklarını bildirdi. Anadolu Yakası Asena Başkanı Nazan Tekin, Anadolu yakasında Asena teşkilatlarının sayısının arttırılmaya çalışılacağından bahsetti. Asenalara yönelik ideolojik eğitim planlamaları ve kitap okuma listeleri üzerinde değerlendirmeler yapıldı. Her ilçe ocakta mutlaka Asena Teşkilatının bulunması gerektiği bu alanlarda çalışma yapılacağından bahsedildi. Ülkü Ocak’lı bayanlar olarak her alanda başarılı olmak gerektiği ve başarı için de ortak çalışmalar yapılması gerektiğinden bahsedildi, ilçe ocaklardan ve üniversitelerden gelen Asenalar ile ortak çalışma planları yapıldı. Avrupa Yakası Asena Başkanı Nil Sena Özkaya ve Anadolu Yakası Asena Başkanı Nazan Tekin bir sonraki toplantı tarihini 4 Mart 2013 olarak duyurdu ve bu süreç içerisinde teşkilatlanma çalışmalarının hız kazanacağından bahsetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat