ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP Heyeti Erbaa’da

Bu haber 25 Ekim 2013 - 20:00 'de eklendi ve 1.534 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk,MHPOsmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Mhp Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin, Eski Adana Milletvekili Yılmaz Tankurt ve Mhp Tokat İl BaşkanıMurat Polat, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Tokat’ın Erbaa ilçesine geldi.

mhp_heyeti_erbaada_h23727

Heyeti Erbaa’da Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, Niksar Belediye Başkanı Duran Ünverdi, Mhp İlçe Başkanı Namık Ateşli, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, belde belediye başkanları ve çok sayıda partili karşıladı.
Parti teşkilatında yapılan toplantıda konuşan Mhp Genel Başkan Yardımcısı veErzurum Milletvekili Oktay Öztürk, “Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ahmet Yenihan’ın çalışmalarını ve projelerini tüm belediye başkanlarımıza örnek gösteriyoruz. Umuyoruz ki 2014 yerel seçimlerinde başta Tokat Merkez olmak üzere, Kelkit Vadisi’nde ki tüm il ve ilçelerimizin belediye başkanlıklarını Mhpkazanacak. Bunu bu bölgede ki halkımızdan aldığım izlenim ve adaylarımızın kalitesine dayanarak söylüyorum.” dedi
MHP Genel Merkezi’nden gelen heyet daha sonra, Erbaa Belediyesi Hanımelleri sergilerini ve Kent Müzesi’ni gezdi. Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, MhpGenel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk ve beraberindeki heyete Erbaa Yaprağı ve Erbaa tanıtımı ile ilgili bazı hediyeleri takdim etti.
Erbaa Kültür Parkta çay molası veren heyet, Küçük Sanayi Sitesi esnafları veErbaa Ziraat Odası’nda çiftçilerle yapılan toplantının ardından ilçeden ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat