Bu defa MHP

Bu haber 17 Ocak 2014 - 19:44 'de eklendi ve 879 kez görüntülendi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Demokratik yollardan iktidara geldiğini iddia eden AKP, demokratik yoldan gönderilmelidir” dedi. Bahçeli, “Sokaklardan sandığa yol çıkmaz” uyarısı yaptı.

Devlet Bahceli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul’da önemli mesajlar verdi. Bugün İstanbul’da Fatih İlçe Teşkilatı’nı ziyaretinin ardından Hırka-i Şerif Camii’nde Cuma Namazı’nı kılan ve daha sonra Türkiye Otel Lokanta DinlenmeYerleri İşçileri Sendikası’nı ziyeret eden Bahçeli, burada yaptığı konuşmada “Başbakan Erdoğan, yargıya ve polise müdahaleden vazgeçerek yanında gezdirdiği oğlunu önce polise, daha sonra savcıya göndermeli, ardından da mahkemeye çıkarmalı. Suçlu ise cezasını çekmelidir” dedi.

“SOKAKLARDAN SANDIĞI YOL ÇIKMAZ”

“Demokratik yollardan iktidara geldiğini iddia eden AKP demokratik yoldan gönderilmelidir” diyen Bahçeli, “Sokaklardan sandığa yol çıkmaz” açıklaması yaptı.

30 MART’IN ÖNEMİ

Yerel seçimlerin önemine de değinen Bahçeli, “30 Mart’ta MHP olarak İstanbul ilçe belediye başkan adaylarını ve İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak da çok temiz ve yıpranmamış, ancak az tanınan Rasim Acar Bey’i göstermiş bulunuyoruz.

İstanbul’da seçime 27 parti katılmasına rağmen terazinin bir ucuna AKP’yi, bir ucuna da CHP’yi koymak suretiyle milletin iradesine ipotek koymak istenmektedir. MHP olarak Türkiye’nin her yerinde demokratik yarışta varız. Ve bu seçimde diyoruz ki, ‘Ne AKP, ne CHP, bu defa MHP…” açıklaması yaptı.

BAHÇELİ’YE BÜYÜK İLGİ

Daha sonra Mısır Çarşısı ile Kapalı Çarşı’yı gezen ve esnafın sorunlarını dinleyen Bahçeli, büyük ilgi gördü. Bahçeli hafta sonu İstanbul’un çeşitli ilçelerinde ziyaretlerde bulunacak.

Bahçeli’nin İstanbul programı saat saat şöyle:

Yarın

Saat 10.30 Beyoğlu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret

Saat 11.30 İstanbul Bilumum Madeni Eşya Sanatk‰rları Odaları Birliği’ni ziyaret

Yer: Beyoğlu

Saat 13.15 Eyüp İlçe Teşkilatı’nı ziyaret

Saat 14.30 İstanbul Rami Kuru Gıda Toptancılar Derneği’ni ziyaret

Yer: Eyüp

Saat 16.15 Tekstil Kent ziyareti

Pazar

Saat 10.00 Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’ni ziyaret

Yer: Atatürk Havalimanı

Saat 11.00 Bahçelievler İlçe Teşkilatı’nı ziyaret

Saat 12.00 Küçükçekmece Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı

Saat 13.15 Zeytinburnu İlçe Teşkilatı’nı zyaret

Saat 14.00 Zeytinburnu Avrasya Türkleri Toplantısı

Saat 16.30 Pendik İlçe Teşkilatı’nı ziyaret

Saat 17.30 Tuzla Seçim İletişim Merkezi açılışı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat