MHP ADAYI KARAKAYA’YA ELMADAĞ’DA COŞKULU KARŞILAMA

Bu haber 25 Ocak 2014 - 0:10 'de eklendi ve 1.055 kez görüntülendi.

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya seçim çalışmalarına Elmadağ ilçesinde devam etti. Karakaya çalışmaları boyunca vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

elmadag24012014-5

Elmadağ Yeşildere Seçim İletişim Merkezi açılışına giden MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya’ya konvoylarla eşlik edildi. Bir ara konvoyu durduran Karakaya, araçtan inerek büyük bir üç hilal bayrak açmış gençlerin yanına gitti. Konvoyda bulunan yaklaşık 100 aracın hepsi durdu, fotoğraflar çekildi, Karakaya gençlere teşekkür etti ve Yeşildere’ye doğru hareket edildi.

Yeşildere seçim iletişim merkezine gelindiğinde yaşlı bir amca, Karakaya’nın yanına geldi ve bir şiir okudu. Karakaya konuşmasından sonra vatandaşlarla sohbet ederek Lalabel’e doğru yola çıktı.

Karakaya, Elmadağ Seçim Merkezi Açılışındaydı

MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, Elmadağ ilçesini ziyaret etti. Elmadağ girişinde, partililer uzun bir araç konvoyu ile Karakaya’yı karşıladılar.

Büyük bir coşku ile karşılaşan karakaya vatandaşlarla selamlaşıp MHP Elmadağ Belediye Başkan Adayı Aytaç Özel ile birlikte seçim otobüsüne bindi. Seçim otobüsü ve araç konvoyu ile ilçe turu yapılırken Elmadağ’lı vatandaşlara sevgi ve selamlarını ilettiler. Karakaya, esnafa iyi satışlar dilerken, karnesini almış yarıyıl tatiline girmiş öğrencilerin de karnelerini tebrik etti. Vatandaşlar alkışlarla seçim otobüsünde bulunan Karakaya’ya destek verdi.

Daha sonra Elmadağ Seçim İletişim Merkezi’nde otobüsten inip vatandaşlarla birlikte yürüyerek Esentepe camii’ne gitti. Burada cuma namazını kılan Karakaya, namaz çıkışı vatandaşlarla tokalaştı. Karakaya ile sohbet eden vatandaşlar kendisine başarılar dileyip ‘destekçiniz olarak yanınızdayız’ dediler. Engelli bir vatandaşın sıkıntılarını da dinleyen Karakaya, esnaflara ve vatandaşlara ‘Cumanız mübarek olsun’ diyerek seçim iletişim merkezine döndü.

Karakaya daha sonra, Elmadağ İlçesinde bulunan seçim iletişim merkezi açılışına katıldı.

Vatandaşlara hitap eden Karakaya, “Bu seçimlerde MHP’nin başarısına hanımlar öncü olacak. Cuma namazından sonra, ‘hayırlara vesile olsun’ bu açılış ve bugün yapacağımız diğer iki açılış. Esnafın, vatandaşın, çalışanın herkesin yanında olarak bu çalışmalara devam ediyoruz. Aylardır Elmadağ’da bu çalışmalara siz de şahit oluyorsunuz. Adı gibi kendi de ‘özel’ bir adayımız var, Allah’ın izni ile Elmadağ’ı da alacağız. Allah nasip edecek, Elmadağ belediye başkanlığını aldığımızda; Elmadağ, görmediği hizmeti görecek” dedi.

Dualar edildi, açılış kurdelası kesildi. Karakaya ve açılışa iştirak edenlere, geleneksel kıyafetler giymiş genç kızlar türk kahvesi ve lokum ikram ettiler. Karakaya, Seçim İletişim merkezinde sobanın başında, Elmadağlı teyzelerle sohbet etti.

Seçim merkezinde, ısınmak için sobanın başına oturan Karakaya ”Elmadağ’da siyaset ısınıyor” esprisi yaptı. Karakaya ve hayeti, içilen çaylardan sonra, açılışlara katılmak üzere seçim iletişim merkezinden ayrıldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al