MHP DİNAR SEÇİM BÜROSU MİTİNG GİBİ AÇILDI

Bu haber 16 Şubat 2014 - 17:36 'de eklendi ve 1.050 kez görüntülendi.

acar_ben_dinar_sevdalisiyim_h15279-300x155

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar Seçim Bürosu Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP İL Başkanı Aziz Aslan, Eski Bayındırlık Bakanı Abdülkadir Akcan ve MYK Üyesi Mehmet Parsak’ın katılımlarıyla açıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Dinar Seçim Bürosu Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP İL Başkanı Aziz Aslan, Eski Bayındırlık Bakanı Abdülkadir Akcan ve MYK Üyesi Mehmet Parsak’ın katılımlarıyla açıldı. Çok yoğun bir insan selinin katılım gösterdiği seçim bürosu açılışında Milletvekili Yılmaz, İl Başkanı Aslan, İlçe Başkanı İbrahim Acar ve Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Saffet Acar birer konuşma yaptı.

acra

MHP Dinar İlçe Başkanı İbrahim Acar Dinarlı vatandaşlara yaptığı konuşmada MHP Adayı Saffet Acar’a destek isteyerek şunları söyledi, ‘Sayın belediye Başkanımız Saffet Acar sadece MHP’nin değil, bütün vatandaşlarımızın, bütün Dinarlıların belediye başkanıdır. Sizlerden seçimlere kadar sabırlı ve sakin olmanızı, oyunlara gelmemenizi istiyoruz. Çocuklarınıza sahip çıkın, bu seçim sürecinde kışkırtmalara aldanmayınız. Burada bulunan herkesten en az on oy bekliyoruz. Adayımızı desteklemenizi istiyoruz’ dedi.
Türkiye’nin Birliği İçin Oy Kullanın
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz Dinar Seçim Bürosunun açılış merasiminde yaptığı konuşmada 30 Mart seçimlerinin sadece yerel seçimler olmadığını, Türkiye’nin birliği ve beraberliği için, ülkenin bölünmemesi için oyların kullanılması gerektiğini ifade ederek, ‘Hileye hurdaya başvurmadan yerel seçimlere gireceğiz. İktidarın her türlü engellemelerine ve şantajlarına rağmen Saffet Acar Bey sizlere en iyi hizmeti sundu. Sizlere şanla şerefle hizmet etmiş bir başkanınız var. Söz konusu Dinar ise gerisi teferruattır. Çalınmadık kapı bırakmayarak siyaseti insanlarımıza hizmet için kullanacağız’ dedi.
Acar: Ben Dinar Sevdalısıyım
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, her platformda söylediği Dinar sevdalısıyım sözlerini yenileyerek başladığı sözlerine, ilk belediyeye geldiklerinde personel maaşlarının bile ödenemeyeceği söylentilerine karşı maaş ve ikramiyeleri personellere gününden önce ödediklerini vurgulayarak şöyle konuştu, ‘Dönemimiz içinde 90 km yol, 88 km doğalgaz çalışmalarımız oldu. Bunun yanında 22 tane sıfır aracı belediyeye kazandırdık. Geldiğimiz noktada başımız dik, anlımız açık. Ben Dinar’ı çok seviyorum. Ben Dinar sevdalısıyım. 1 Ekim depreminde ilçeyi terk etmeyenler arasındayım. Dinar’a Dinarlıya hizmet etmek istiyorum. 5 yıl içinde herkese kapımı, gönlümü açtım. Ben herkesi kucakladım. Bu arada gençlerimizi de çok seviyorum. 30 Mart seçimleri inşallah bizim bayramız olur. Dinar’da her vatandaş benim için birinci sınıf vatandaştır’ dedi.
Başkan Acar’ın konuşmasının ardından MHP Seçim bürosu, Milletvekili Kemalettin Yılmaz, İl Başkanı Aziz Aslan, MYK Üyesi Mehmet Karsak, İlçe Başkanı İbrahim Acar, Belediye Başkanı Saffet Acar ve Dinarlı vatandaşlar tarafından açıldı.Daha sonra ise davetlilere yemek ve tatlı ikramları yapıldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al