ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI

Bu haber 21 Şubat 2014 - 0:10 'de eklendi ve 818 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan, bir şehrin şehir kimliğine bürünmesi için ivedilikle yapılması gereken çalışmaların ve projelerinin olduğunu belirterek, MHP ile Kırıkkale’nin projeler şehri haline geleceğini dile getirdi.

mustafapekdogan1

MHP Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan basın mensupları ile bir araya gelerek projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. 21 projesini kamuoyuna tanıtan Pekdoğan, şehrin her yerini ele alan projelerinin olduğunu ve bu projelerle şehri bütünleştirmek istediklerini söyledi. Pekdoğan, yıllardır edindiği yöneticilik ve belediyecilik tecrübesiyle 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde de Kırıkkale halkının teveccühü ile yeniden iş başına gelerek hizmetlerine kaldığı yerden devam etmek istediğini vurguladı.

Altyapı ve üstyapı hizmetleri olan yol, su ve ulaşım ile personel maaşlarının tam ve zamanında ödenmesinin belediyenin asli görevlerinden olduğunu belirten Pekdoğan, “Rutin işleyiş içerisinde gerçekleştirilecek olan bu tarz çalışmalarının proje kapsamında gösterilmesi ise abestir. Dolayısıyla, projelerimizle bir şehrin şehir kimliğine bürünmesi için ivedilikle yapılması gereken çalışmalarımızı ve projelerimizi inceleme fırsatı bulabilirsiniz” dedi

“Halka hizmetin Hakk’a hizmet” olduğu bilinciyle, dürüst ve şeffaf belediyecilik düsturuyla yola çıktığını söyleyen Pekdoğan, “Bulduğum gibi bırakmadığım Kırıkkale’yi bıraktığım gibi bulmanın burukluğu içerisinde seçim çalışmalarına başlayarak yine bulduğum gibi bırakmayacağımın taahhüdüyle oylarınıza talibim. Haydi, Kırıkkale 30 Mart 2014 bizim için bir milat olsun” ifadelerini kullandı.

PEKDOĞAN’IN 21 PROJESİ

MHP Başkan Adayı Mustafa Pekdoğan iddialı projelerini şöyle sıraladı, “Elektrik üretim projesi, Cumhuriyet meydanı projesi, Kentpark projesi, Kentsel dönüşüm projeleri, Hanımlar lokali, Meslek edindirme kursları, Kreş ve gündüz bakımevi, Samsun bulvarı düzenleme projesi, Yeni sanayi sitesi projesi, Vakıf üniversitesi, Öğrenci evleri ve AVM projesi, Sanayi mahallesi park projesi, Emekli dinlenme evleri, Yaşlı ve engelliler için ücretsiz toplu taşıma ve hastane servisi, Yüzme havuzu ve spor kompleksi, Kültürel gezi ve engelli çocuklarımız için tatil, Kent konseyi binası, Hilal kart projesi, Alt geçit projeleri, Kongre merkezi, Çok katlı otopark, Motor sporları pisti”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat