Seydişehir Yine Yeniden Abdulkadir Çat Diyor

Bu haber 16 Şubat 2014 - 9:05 'de eklendi ve 1.202 kez görüntülendi.

yazir84113b325

Konya Seydişehir Belediye Başkanı MHP’li Abdulkadir Çat Mahalle, Köy ve Kasabalarda Vatandaşlarla Bir Araya Gelmeyi Sürdürüyor. Başkan Çat, Gerek Seydişehir Merkezde Gerekse Köy ve Kasabalarda Gittiği Her Yerde Coşkuyla Karşılanıyor.

Belediye Başkanı Çat’ın her toplantısı adeta miting havasında geçiyor. Başkan Çat, dürüstlüğü, şeffaflığı, adil ve adaletli yönetim anlayışının yanı sıra geniş ufku ve vizyonuyla Seydişehir’e hep ilkleri getiren ve Seydişehir tarihinin hiç tanışmadığı icraatları ve hizmetleriyle Seydişehir’i Marka Şehir haline getiren bir Belediye Başkanı portresi çiziyor. Genç, yaşlı, bayan, erkek, engelli, 7 den 70’e her kesimden insanın derdine çare bulmaya çalışan,  yerine göre ağabey, yerine göre amca olarak mütevazı kişiliğiyle her zaman her yerde Seydişehirlinin yanında yer alan bir Başkan. Kolay ulaşılabilen, herkesle görüşen, solcusu sağcısı her görüşten insanımızın derdine çare, hastasına tedavi, öğrencisine burs yurt, işsizine iş aş, istihdam  arayan bir insan olarak  gönüllerde taht kuruyor.

Seydişehir sevdalısı olarak yürürlüğe koyduğu vizyon projeleriyle Seydişehir’i geleceğe taşımaya adayan hizmet adamı. Sanata ve sanatçıya, spora ve sporcuya verdiği önemle Seydişehir’in sosyal ve kültürel yaşamına, yeni bir soluk getiren müstesna bir kişilik.

Eğitime verdiği önemi 36 yıldır bıkmadan usanmadan sürdüren, Seydişehir’de yapılamayan,40 yıldır telaffuz dahi edilemeyen okul projelerini hayata geçirmek için hayırseverleri teşvik eden bir şahsiyet. VEREN EL İLE ALAN  ELİ  GÖRMEDEN  BULUŞTURAN;Pek çok insanın  hayır dualarında yer almayı başaran  bir yardımsever.

En büyük sermayesi dillerden dökülen bir “Allah Razı olsun Başkanım” cümlesi. “Önce İnsan”  diyerek insanımızın yüzünde küçücük bir tebessüm oluşturabilmek en önemli gayesi.

Her kesimden insanımızın iyi gününde mutluluklarına ortak olan,  kötü günlerinde  acılarını paylaşan, vatandaşlarla iç içe, diz dize her zaman yanında olan bir belediye başkanı.

Belediye Başkanı Abdulkadir Çat’ın içtenliğini samimiyetini takdirle karşılayan vatandaşların ortak görüşü ise; “Bize şimdiye kadar hiç olmadığı gibi  dürüstçe davranan, sözünün eri, yapacağını  yapan, yapamayacağın  da açıkça söyleyen açık sözlü, dürüst, bir insan  olarak tanıdık. Başkanımız  açık sözlülüğü,dürüstlüğü,bize verdiği değer ve hizmetlerindeki başarısıyla  hepimizin büyük  takdirini kazanmış durumda.Yaptığı hizmetlerle  ve bize verdiği  önemle kendimizi değerli hissettiriyor..Hizmetlerinden ve kendisinden yerden göğe kadar  memnunuz. İyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun” şeklinde.

Mahalle ve köylerde vatandaşlarla buluşan Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat burada yaptığı konuşmada “Göreve geldiğimiz günden itibaren Halka hizmet Hakka Hizmettir düsturuyla Seydişehirli vatandaşlarımıza ‘iyi ki Seydişehir’de yaşıyoruz’ düşüncesini hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Yaklaşık 58 aydır hizmet süresinde yapamayacağımız hiç bir şeyi vaat etmedik. Her daim sözümüz senet, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı oldu. Neyi vaat etmişsek gerçekleştirdik. Hatta seçim beyannamemizde olmayan pek çok projeyi hayata geçirdik.  2009’da seçim beyannamemizdeki hizmetleri tek tek yerine getirmiş bir Belediye Başkanı olarak karşınıza çıkmanın  huzurunu ve  vicdani rahatlığını yaşıyoruz. 1871’den beri Seydişehir Belediye tarihinin gelmiş geçmiş en büyük alt yapı projelerini gerçekleştirmek bize nasip oldu. Su isale hattı projesini kendi öz kaynaklarımız ve personelimizle gerçekleştirdik. Şehrimizin çehresini değiştiren kentsel tasarım projesiyle Atatürk Caddesinin alt ve üst yapısını tamamen yeniledik. Şehrimizde en büyük sorunlardan birine neşter vurarak Galericiler Sitesi’ni hizmete sunduk, şehrimizdeki park sorunu  ve trafik sıkışıklığını rahatlattık. Geçmiş Kültürümüzü gelecek nesillere aktarmak amacıyla Seydişehir’de ilk defa açtığımız Kültür-Sanat Evi ve Seydişehir Müzesi Bölgemizin hatta Türkiye’de örnek gösterilecek nitelikte. Yerinde ve zamanında hizmet sunabilmek için araç parkımızın %70’ini yeniledik” diyerek yaptığı hizmetlerin bir kısmı hakkında bilgi verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al