ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

BAHÇELI: O DA BOZKURTLARA YAKLAŞIYOR

Bu haber 20 Mart 2014 - 16:40 'de eklendi ve 809 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “İktidara düşen, sorumluluk çerçevesinde yakalanmış olanların kimler olduğuna, ne maksatla yapıldığına yönelik kamuoyunu bilgilendirmelerinde yarar var” “(Kılıçdaroğlu’nun Bozkurt işareti yapması) O da demek ki Bozkurtlara yaklaşıyor”

db-polatl

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Niğde’nin Ulukışla ilçesinde güvenlik güçlerine yönelik saldırıya ilişkin, “İktidara düşen, sorumluluk çerçevesinde yakalanmış olanların kimler olduğuna, ne maksatla yapıldığına yönelik kamuoyunu bilgilendirmelerinde yarar var” dedi.

Bahçeli, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde partisinin seçim iletişim merkezini ziyareti sırasında, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Niğde’nin Ulukışla ilçesinde güvenlik güçlerine yönelik saldırının sorulması üzerine Bahçeli, saldırı nedeniyle büyük üzüntü yaşadıklarını bildirdi.

Bahçeli, “Bu olayların son günlerde gelişmesi dikkat çekicidir. İktidara düşen, sorumluluk çerçevesinde yakalanmış olanların kimler olduğuna, ne maksatla yapıldığına yönelik kamuoyunu bilgilendirmelerinde yarar var” dedi.

Ayrıntılı bir bilgiye sahip olmadıklarını da dile getiren Bahçeli, gelişmeleri takip ettiklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Ankara’daki seçim turu sırasında “Bozkurt” işareti yapmasını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine ise Bahçeli, “O da demek ki Bozkurtlara yaklaşıyor” yanıtını verdi.

Hakkında fezlekeler bulunan dört eski bakanla ilgili Soruşturma Komisyonu kurulması önerisini nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine de Bahçeli, “Yolsuzluk ve rüşvet olaylarının üzerine kesinlikle gidilmesi gerek. Yapılmış olan çalışma olumlu cevap bulsaydı daha iyi olurdu ama şimdi Soruşturma Komisyonu’nun kurulması isteniyor. O da kurulsun ama mutlaka sonuna kadar gidilsin” dedi.

resimler polatli mitingin den…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat