YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP

Bu haber 21 Mart 2014 - 16:06 'de eklendi ve 608 kez görüntülendi.

IMG-20140321-WA0006-300x224

Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Bayat ilçesine düzenlediği ziyaret sırasında ilk olarak ilçe teşkilatı ve daha sonrasında Bayatlı vatandaşlarla bir araya geldi.

İlçelere ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Milletvekili Kemalettin Yılmaz, İlçelerdeki Belediye Başkan Adaylarına ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarına önümüzdeki yerel seçimlerde vatandaşların destek vermelerini istedi.

Ziyaret sırasında konuşma yapan Milletvekili Yılmaz, “Bayattan askerlik şubesi gitti. Adliye gitti ve şuan ki durum içerisine bakılacak olursa Bayatlı halkımız ne yazık ki zor durumda bırakılmış. Çünkü Asfalt parke çalışması dahi yapılmayan Bayatta vatandaşlarımız maalesef toz, toprak içerisindeler. Dükkanların kapısı, evlerin penceresi açılamaz hale gelmiş. Bayatlı halkımız bunun hesabını sandıkta sormaya kararlılar. AKP’nin yerel yönetim anlayışından bıkan Bayatlıların hepsi bir araya gelmiş ve söz konusu Bayat ise artık tek çare MHP diyor. Tüm Bayatlılar yiğit sözüne itibar edecekler ve değerli kardeşimiz Hamza Yiğit’e gereken destek vereceklerdir.” Dedi.

Gün boyu süren ilçe ziyaretin ardından daha sonra ilçeye bağlı Derbent köyüne geçen Milletvekili Yılmaz, burada vatandaşlara bir araya geldi.

Derbent köyünde ayrı ayrı üç kahvehane ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Yılmaz, burada vatandaşlarla görüştü. Görüşme sırasında vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Yılmaz, “Türkiye gerçekten çok zor bir süreçten geçiyor. Türkiye gerçek anlamda borçlular ülkesi haline geldi. Gelinen noktada üreticimiz, besicimiz, banka-tarım kredi kooperatifi, faiz-haciz hatta tefeci kıskacında inim inim inlemektedir. Konu önemlidir ve acil çözüm beklemektedir. Hayvancılık bugün Afyon’da bitme noktasına gelmiştir. Hayvancılıkla, besicilikle ve süt üreticiliğiyle uğraşan vatandaşlarımız ciddi sıkıntı içerisindeler. Bizler gerek mecliste gerek basında bu konuyu dile getiriyoruz ve çözüm bulunan kadarda dile getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Burada kendilerine gösterilen sıcak ve samimi ilgiden dolayı teşekkür eden Milletvekili Yılmaz, daha sonrasında da sık sık ilçeye ziyaret düzenlemeye devam edeceğini belirterek ilçeden ayrıldı.

IMG-20140321-WA0039IMG-20140321-WA0044bayatbayattIMG-20140321-WA0011IMG-20140321-WA0018

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al