YILMAZ:TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NA BAŞARILAR DİLİYORUM

Bu haber 09 Nisan 2014 - 18:45 'de eklendi ve 663 kez görüntülendi.

ORH_2299-..-2ö

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. yıldönümü dolayısıyla basın bildirisi yayınlayan Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz,”Ülkemizde yaşanan huzursuzlukların önlenmesi, toplumun can ve mal güvenliğinin sağlanması adına Türk Polis Teşkilatı önemli bir görevi üstlenmektedir.” dedi.

MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişinden aldığı tecrübe ile geleceğe yönelik çalışmalar ve suç işlemeye yönelik davranışlar karşısında devamlı suretle kendisini geliştiren Türk Polis Teşkilatımız, toplum huzurunu sağlamak adına, ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğünün bozulmadan genel emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik hizmetlerin ilgili mevzuata uygun olarak yürütülmesini sağlamaktadır. Türk Polis Teşkilatı, kişisel çıkarları korumak ya da yalnızca bir gruba hizmet vermek amacıyla değil, bütün bireylere ve topluma eşit hizmet vermek için kurulmuş bir teşkilattır. Emniyet hizmeti önleyici ve koruyucu niteliktedir. Hukuk devletinin ayakta kalabilmesi ve muktedir olabilmesi için polis gücüne ihtiyaç vardır.

Türk Polis Teşkilatımız, milletimizin huzur ve güvenliğinin korunmasının yanı sıra, devletin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koymak adına tüm çaba ve gayreti göstermektedir. Ülkenin birlik ve bütünlüğü için gerek canlarını feda ederek gerek gece gündüz demeden çalışarak fedakârlık gösterin kahraman Türk Polis Teşkilatı bu kutsal ve şerefli görevi layıkıyla yerine getirmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyor, toplumun güvenliğini korumak uğruna hayatını kaybeden şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki Türk Polis Teşkilatı’na çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al