Bahçeli: “Cadı” nitelendirmesi zihnî bulanıklıktır

Bu haber 13 Mayıs 2014 - 18:21 'de eklendi ve 563 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’ndan ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı adaylarını belirleme çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “Dar tutmuyoruz, olgunlaşmasını da bekleyerek, hayırlı sonuç elde etmenin gayreti içindeyiz” dedi.

Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’ndan ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı adaylarıyla ilgili çalışmalarının ne aşamada olduğu ve bu konuda destek turları yapıp yapmayacaklarının sorulması üzerine Bahçeli, çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Çalışmalarını dar sınırlı tutmadıklarını ifade eden Bahçeli, “Olgunlaşmasını da bekleyerek, hayırlı sonuç elde etmenin gayreti içindeyiz” diye konuştu.

Devlet Bahçeli, bir gazetecinin “Sayın Başbakan’ın Afyonkarahisar’da ‘bürokraside cadı avı başlatacağız’ şeklinde ifadesi oldu. Nasıl değerlendiriyorsunuz?” şeklindeki sorusunu, “Çok çirkin. Yıllarca beraber çalışmış, bürokraside üstün gayretleriyle AKP iktidarına katkı sağlamış insanları şimdi cadı olarak nitelendirmesi zihni bulanıklıktır” diye yanıtladı.

Meclis Haber

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al