ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

Yeniçeri Engin Alan’dan Selam Getirdi

Bu haber 02 Mayıs 2014 - 18:59 'de eklendi ve 889 kez görüntülendi.

foto19391b490

Bugün TBMM’de düzenlediği Basın Toplantısından sonra gününü cezaevi ziyaretlerine ayıran MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan Yeniçeri, Ankara Mamak Askeri Cezaevi’ndeki Balyoz tutukluları ile Sincan F Tipi Cezaevi’nde hükümlü olarak bulunan MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan’ı ziyaret etti.

Bugününü cezaevi ziyaretlerine ayıran MHP Ankara Milletvekili Prof. Dr. Özcan Yeniçeri ilk olarakMamak Askeri Cezaevi’nde tutulmakta olan Balyoztutukluları ile görüştü. Tutuklularla sohbet eden Yeniçeri, onların sorunlarını dinledi ve bu sorunları TBMM gündemine aktarıp, takipçisi olacağını iletti.

Yeniçeri’nin ikinci ziyareti ise Sincan F Tipi Cezaeviydi. Cezaevinde tutuklu olan Balyoz hükümlüsü MHP İstanbul Milletvekili E. Korg. Engin Alan ile bir süre sohmet eden Yeniçeri Engin Alan’ın şu mesajını kamuoyuna iletti:

“Bir tarafta asker, polis ayırt etmeden güvenlik güçlerine kurşun sıkanlar, terör örgütüne mensubiteyetten, yardım va yataklıktan mahkum, devletin emniyet müdürünü tokatlayanlar Meclis’te; diğer taraftan yıllarını terörle mücadele harcamış, bu vatanın ve milletin bekası uğrunda ömrünü dağlarda geçirmiş ben cezaevinde. Bu nasıl adalettir. Cezaevinde tutulan tek milletvekili benim. Bu adaletin mantığını kimler açıklayacaksa açıklasın. Aksi takdirde ben burada, dışarıda durduğum gibi dimdik durmaya devam ederek, bunları Yüce Türk Milletine şikayet edeceğim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat