Kılavuz, Karadeniz’de ziyaretlerini sürdürüyor

Bu haber 20 Haziran 2014 - 19:27 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Karadeniz ziyaretleri kapsamında Rize ve ilçeleri ile birlikte Artvin’i ziyaret etti.

Başkan Kılavuz, Rize Ülkü Ocakları, Pazar, Ardeşen ve Fındıklı Ülkü Ocakları ile Artvin Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Çok sayıda Ülküdaşımız bir araya gelerek toplantılar geçekleştiren Kılavuz Ülkü Ocakları’nın misyonu ve misyonu ile eğitim faaliyetlerine ilişkin görüşlerini aktardı.

 

Kılavuz toplantılarda yaptığı konuşmada “Ülkücü Türk Gençliği olarak davamızın ileriye gitmesi için mücadelenizi öncelikle akademik alanda yapacağınız faaliyetler ile vereceksiniz. Bugün bilginin üzerinde hiçbir güç yoktur. Toplumlar eskiden olduğu gibi topla, tüfekle değil ilim ve bilimle ilerlemektedir. Unutmayın ki her şey yani mukaddes kitabımız Kuran-ı Kerim’in de Peygamber Efendimize tebliği ” Ikra’yani “oku” emri ile başladı.

HaberRes_36023

Sizlerde Allah yolunda okuyacaksınız ve mücadelenizi bunun üzerine inşa edeceksiniz. Yürüdüğünüz bu yolun hak ve hakikat yolu olduğuna inancınızı sarsmak isteyenlere, kavganın ve kaosun içine çekerek asıl yolunuzdan saptırmaya çalışanlara aldırmayacaksınız. Yılmayacaksınız. Sendeleseniz de, tökezleseniz de el ele kol kola bu davayı en yukarıya taşıyacaksınız.

Ancak merhum Galip Erdem’in dediği gibi davayı en yukarı taşıma iddiasıyla yola çıkıp nefisleri zirveye getirdiğinizde davayı dağın eteklerinde unutmayacaksınız. Herkese emeklerinden dolayı şükran duyacak, Allah’ın rızasını dileyeceksiniz. Ayrılık tohumları ekmek isteyenlere itibar etmeyeceksiniz. Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in aydınlık yarınlar için ortaya koyduğu 2023 Lider Ülke Türkiye hedefini gerçekleştirecek olan nesil sizlersiniz. Türk milletinin geleceğine yön verecek olan ülkücü gençlik olarak bu şuuru bir an olsun kaybetmeyeceksiniz.

 

Türk milletinin en karanlık günlerinde umut ışığı olan Türk gençliği bugün de milletimizi içinde bulunduğu durumdan çıkaracak azim ve kararlılığı gösterecektir. Milletimizi aydınlık yarınlara taşıyacak olan ülkücü gençlik olarak, yorulmadan, hiçbir engel tanımadan, arkanıza bakmadan çalışmak mecburiyetindesiniz. Bizler sizin eğitimli ve donanımlı bireyler haline gelmeniz için her türlü fedakarlığı göstereceğimize söz veriyoruz. ” dedi.

 

Artvin Ülkü Ocakları’nda gerçekleştirilen devir teslim törenine de katılan Genel Başkanımız Olcay Kılavuz tören öncesi bir konuşma yaptı. Kılavuz konuşmasında ” Görevini bugüne kadar layıkıyla yapan, Ülkücü Harekete büyük hizmetlerde bulunan ve emeği geçen Serdar Kılınç’a çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Kendisi görevi ne olursa olsun iki cihanda da kardeşimiz ve yoldaşımızdır. Görevi yeni devralan İrfan Başarılar diliyorum. Yolumuz uzun ve çetindir. Allah yar ve yardımcımız olsun. ” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al