GÖKTÜRKLER ÜZERİNE

Celil Altınbilek

BİR ZAMANLAR KIBRIS…

Atilla ÇİLİNGİR

MHP VE LİDERİ NİÇİN HEDEFTİR?

Bu haber 15 Ağustos 2014 - 20:58 'de eklendi ve 497 kez görüntülendi.

MHP şeytanın bile aklına gelmeyen engellerle, lideri, parti adı, fikirleri ve geleceği liboş,godoş, nonoş, besleme,yalama ve yağcılar eliyle itibarsız hale getirilmeye çalışılıyor.

MHP Dönüştürülemediği ve teslim alınamadığı için hedeftir. MHP uzantıları haline getirilemeyen,küresel menfaatlerine engel görüldüğü için hedeftir.Türk milliyetçiliğini savunan herkes ve her siyasal hareket emperyalist hedeftir. MHP şeytanın bile aklına gelmeyen engellerle, lideri, parti adı, fikirleri ve geleceği liboş,godoş, nonoş, besleme,yalama ve yağcılar eliyle itibarsız hale getirilmeye çalışılıyor. Bu milli gerçeklerden habersiz olanlar,her kongre, her seçim, her fırsatta tahrik edilerek, bu devşirme, dönme, kiralık ve kalemlerini hedefi haline geliyor.
Eleştiri hak,elbete, eksik gedik söylenecek, ama başka bir tezgah var. MHP de görev alan kim olursa olsun, konumu,makamı,mevki durumu ne olursa olsun, gariptir yalnızdır ihanet hedefindedir.Arkasında sadece yüce Allah ve anlatma ,anlaşılma sağlanabilirse Türk milleti vardır. Türk milliyetçilerinin en büyük talihsizliği ve dezavantajı toplum tarafından doğru anlaşılma eksikliğidir.Bu konuda yeterince gayret gösterildiği söylenemez.Bu engeli aşmak için her mensubu bir Alperen,bir Bozkurt duruşuyla Anadolu baştan başla yeniden terle sulanmalıdır.
Çarıkların giyilerek yollara düşüp, bu ağır kuşatma hareketi yarılmadan, Türk milletini Anadolu’da boğma, yok etme, dönüştürme, ihanete süreci bitirilemez. MHP’nin misyonunu anlayamayanlar için, MHP’nin varlığını sadece seçim takvim ve sonuçları ile ölçmek, her fırsat, parti içi hesaplaşmaya döner,gerçek sıkıntı budur. Elbette her demokratik süreç işler, zamanı zemini geldiğinde, bu fıtri hak, demokratik hak kullanılır.
Eleştiri yapılır, ama partiyi, sürekli tartışma hesaplaşma konumunda tutmak, her şeyi karalamak, kuyruk acılı bir muhalefet değil midir? MHP küreselleşmenin federatif yapılarına,şehir devletlerine Diyarbakır’dan yolu geçen BOP planına karşı çıkıldıkça hedeftir. MHP kadrolarına yapılan, küresel projelere eklemlenme tekliflerini, elinin tersiyle itenlere, minnettar olmamız gerekirken, cumhurbaşkanlığı seçimleri üzerinden karavana atışlar yapmak, gerçekten üzücüdür Türk milletinin tarihler boyunca yaşadığı, düşmanlarının cazip tekliflerine aldanmanın, bugünkü yeni Çin kumaşı teklif ve cazibesine kanmanın, ne ağır, acı sonuçlar getirdiği tarihi hafızada kayıtlıdır.
Tarih bir milletin hafızasıdır.Hafızasını kaybedenler ayakta kalamazlar.İşte bu hafızanın en zinde,en orjınal haliyle,Türk milliyetçilerinin zihninde tazedir. İkbal pazarlarına düşmeyenleri,gizli ilişkilerle geleceğimizi koltuk hesaplarına alet etmeyenleri ne kadar teşekkür ve takdir etsek azdır.
Ülkemiz ve civarında kanlı bir hesaplaşmaya dönüşen, zulmün arşa çıktığı bu tabloda, elbet tarih bir gün gerçekleri yazacaktır. Bugün kendilerini son kullanım tarihine tabi tutturanların, ipliği irtibatta oldukları istihbarat adresleri tarafından, bir gün mutlaka deşifre edilecektir. Ülkemize ve bu bölgeye kanın, gözyaşının, huzursuzluğun, zulmün tarafına, payanda olmaktansa, ebedi olarak hakkı savunmak, gerçekleri dillendirmek, bedel ödemek, en büyük onur en, büyük şereftir. Koltuğumuzun altından geçin ve iktidar olun diyenlere ne diyeceğiz?
İşte biz “ferman padişahınsa dağlar bizimdir” diyen iklimin efsane siyasal mirasçılarıyız. Hiç bir baskıyı, dayatmayı, zulmü kabul etmeyecek, koltuk, ikbal, servet ve şöhret aşkına, emperyalistlere, eklem haline gelmeyeceğiz. MHP yerli milli bu toprakların projesi olduğu için hedeftedir.Sayın genel başkanı ve kadroları bir yüce ulvi mukaddes bir davanın temsilcileridir. İzinle, icazetle, iktidar ve makamlar yolu, çok daha kolay olabilir, ama bizim değildir. Türk milletinin, ebedi iktidarı, varlık ve beka davasının, milli devletin güçlü iktidarın, hedef olarak ortaya koyanlar için yollar çetindir, çiledir, ızdıraptır,ateşten gömlektir. Bu kutlu yolun yolcuları, her emperyalist tahakküme direnecektir. Bunun için hep hedeftir.Ama bu topraklarda mutlaka Türk milleti tüm etnik varlığı ile yediden yetmişe ebedi olarak egemen olacak, daha binlerce yıl kardeşçe yaşayacaktır işbirlikçiler rağmen!
Sabri Şenel

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.