ÖN YARGI

Zeliha Alkan

BAHÇELİ: AK TROLLER ALDIKLARI ÜCRETİ HAK ETMEK İÇİN ÇOK ÇABA SARFEDİYORLAR

Bu haber 04 Ekim 2014 - 0:11 'de eklendi ve 541 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli,”Bu arada, Twitter’dan şahsıma yönelik çok yoğun bir saldırı kampanyası epeyden beri devam ediyordu. Herhalde, AK Troller, niyetini kötü söz ve suçlamayla karartmış kiralık klavyeler aldıkları ücreti hak etmek için çok çaba sarfediyorlardır. Son zamanlarda bu çevrelere karşı faziletin, ahlakın yanında yer alan bazı takipçilerimin akıl ve gönül mücadelesiyle öne çıktığı görülüyor.”dedi.

Bahçeli’nin twitter mesajları şu şekilde:

Değerli takipçilerim hepinize iyi akşamlar.

Arife Günü, bayram coşkusunun manevi hazırlığı, bayram sevincinin, bayram neşesinin cümle kapısıdır.

Bayramlar, yüreklere yerleşmiş tortuları temizler, gönüllere yapışmış, kalplere sinmiş hüzün kabarcıklarını siler.

Kardeşliğimiz bayramla büyür, sevgi ve bağlılıklarımız bayramla güçlenir. Vuslat çiçekleri tomurcuklanır, özlemler kucaklaşmayla son bulur.

Çok şükür bir Kurban Bayramı’na daha ulaştık. Yüce Allah’a yaklaşmanın, yakınlaşmanın haz ve lezzetini doyasıya yaşamak istiyoruz.

Kurban keselim, fakat sevgilerimizi kurban etmeyelim, huzurumuzu, bin yıllık hukukumuzu, bekamızı ve birliğimizi kurban vermeyelim.

Bilelim ki, gerekirse vatana, gerekirse bağımsızlık uğruna ve gerekirse milli varlığımız adına kurban olacak kahramanlar haddinden fazladır.

Kurban ibadetini besmele ve tekbirlerle yapalım; ne var ki yüce dinimizi kullanarak can alan, kan döken kafir elçilerine karşı uyanık olalım.

Kurban ihsandır, kurban cömertliktir, kurban duadır, paylaşmadır, bölüşmedir, aynı sofrada, aynı safta parlayan kardeşlik lütfudur.

Yollarımıza bakan analarımızı sevindirelim. Umutla bekleyen babalarımıza tebessüm ettirelim. Hasretle kavrulan sevdiklerimizi kucaklayalım.

Bayramda kötü sözü hiçliğe mahkum edelim. Yeniden toparlanmak, kutlu bir silkiniş için vicdan muhasebesi yapalım.

Balasagunlu Merhum Yusuf Has Hacip ne kadar anlamlı buyurmuş: “Sözün, gözsüzlere göz olsun.”

Bayramda hayır söyleyen dil olalım, umutla bakan göz olalım, kötülüğü süpürecek kol olalım. Hep beraber millet olduğumuzu haykıralım.

Sözümüzle gönülleri okşayalım, dokunuşumuzla ruhları bayram yerine çevirelim. Hep birlikte sapasağlam ve aşılmaz bir kale gibi duralım.

Yine ne güzel söylemiş Merhum Hacip: “İnsandan insana miras olarak söz kalır. Vücudun nasibi hep ağızdan girer; ruhun nasibi ise sözdür ve kulaktan girer.”

Bu düşüncelerle aziz milletimin ve siz değerli takipçilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.
Küçüklerin gözlerinden öpüyor, büyüklerimize saygılarımı sunuyorum. Allah tekrarına erdirsin diyorum.

Bu arada, Twitter’dan şahsıma yönelik çok yoğun bir saldırı kampanyası epeyden beri devam ediyordu.
Herhalde, AK Troller, niyetini kötü söz ve suçlamayla karartmış kiralık klavyeler aldıkları ücreti hak etmek için çok çaba sarfediyorlardır.
Son zamanlarda bu çevrelere karşı faziletin, ahlakın yanında yer alan bazı takipçilerimin akıl ve gönül mücadelesiyle öne çıktığı görülüyor.

Yine merhum fikir kaynağımız Yusuf Has Hacip şöyle demiş: ‘Akıl bir meşaledir: Kör için göz, ölü için can, dilsiz için sözdür.’

Twitter’de göz olanlara, can olanlara, dil olanlara, erdemin yanında duran çok sayıda kardeşime teşekkür ediyorum.

Hepsinin bayramını kutluyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.