YOLLARDA

Kemal Çopuroğlu

“Çamur at izi kalsın”

Bu haber 26 Ocak 2015 - 18:05 'de eklendi ve 493 kez görüntülendi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Türk milletinin varlığının ve birliğinin yeg‰ne temsilcisi MHP’ye yönelik fitne-fesat yuvalarının sistemli saldırıları dün olduğu gibi bugün de ” çamur at izi kalsın ” mantığıyla devam ettirilmektedir” dedi.

 “AKP iktidarı döneminde sıkça duymaya alışkın olduğumuz ” Öcalan, MHP’ye teslim edildi ” ve ” MHP de Öcalan’la görüştü ” yalanları tutmayınca yeni oyunlar kurgulanmaya başlanmıştır” diyen Büyükataman, “Bazı basın yayın organlarında; ” MHP ile HDP iş birliği içinde mi? ” başlığıyla aşağılık bir proje olduğu bariz olan bir haber servis edilmiştir. Ülkemizin bölünmesini isteyen mihrakların bu ucuz oyununa kimse inanmayacaktır” açıklaması yaptı.

BÜYÜKATAMAN “Aylarca önce deşifre ettiğimiz, MİT’e verilen ” MHP’yi karıştırın ” talimatı gereği yapılan oyunlar tutmayınca, şimdi de bu son oyun sahneye konulmuştur. HDP ile anlaşıp seçimlere HDP’nin parti olarak girmesini sağlayan AKP, bu vesileyle milletvekili sayısının düşmesini engelleyeceğini zannetmektedir” dedi. Büyükataman, Türk milletinin bu ucuz numaraları yiyecek kadar saf olmadığını belirtti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “AKP iktidarı döneminde sıkça duymaya alışkın olduğumuz ” Öcalan, MHP’ye teslim edildi ” ve ” MHP de Öcalan’la görüştü ” yalanları tutmayınca yeni oyunlar kurgulanmaya başlanmıştır.

Bazı basın yayın organlarında; ” MHP ile HDP iş birliği içinde mi? ” başlığıyla aşağılık bir proje olduğu bariz olan bir haber servis edilmiştir. Ülkemizin bölünmesini isteyen mihrakların bu ucuz oyununa kimse inanmayacaktır.

Bu bölücü mihraklar tarafından, terörist başı ile yürütülen bölünme odaklı pazarlıkların karşısındaki en büyük tehlike Milliyetçi Hareket Partisi olarak görülmektedir. Bu yüzdendir ki bu mihraklar söz MHP’ye geldiğinde çirkinleştikçe çirkinleşmekte ve söylemleri aşağılık ifade ve iftiralarla dolup taşmaktadır” açıklaması yaptı.

Büyükataman, “Türk milletinin varlığının ve birliğinin yeg‰ne temsilcisi MHP’ye yönelik fitne-fesat yuvalarının sistemli saldırıları dün olduğu gibi bugün de ” çamur at izi kalsın ” mantığıyla devam ettirilmektedir.

Bu gelişmeler göstermektedir ki aylarca önce deşifre ettiğimiz, MİT’e verilen ” MHP’yi karıştırın. ” talimatı gereği yapılan oyunlar tutmayınca, şimdi de bu son oyun sahneye konulmuştur.

HDP ile anlaşıp seçimlere HDP’nin parti olarak girmesini sağlayan AKP, bu vesileyle milletvekili sayısının düşmesini engelleyeceğini zannetmektedir” dedi.

 

 “TÜRK MİLLETİ BU UCUZ NUMARALARI YİYECEK KADAR SAF DEĞİLDİR” 

Büyükataman, şunları söyledi: “Barajı geçemeyen HDP ise başka bir yol izleyecek ve kendi parlamentomuzu oluşturacağız deyip özerklik ilan etme gayretine düşecektir.

Güneydoğu Anadolu Bölgemizde PKK uzantıları tarafından oluşturulmuş olan ” paralel devlet ”  olgusu artık AKP’li milletvekilleri tarafından dahi dile getirilmektedir. Eşkıya, şehirlerde sözde kolluk kuvvetleri oluşturmuş yol kesmekte, kimlik kontrolleri yapmaktadır. Vergi adı altında haraç toplamaktadır. Asker karakollara hapsolmuş, terörist dağda, şehirde elini kolunu sallaya sallaya dolaşmaktadır. Doğu ve Güneydoğu kamu gücünden arındırılmaktadır. Devlet otoritesi sıfırlanmaktadır.

Bu gelişmeler yaşanırken MHP, HDP ile işbirliği içinde demek cambaza bak oyunundan ve Bebek katili ile yapılan koalisyonu gizleme projesinden başka bir şey değildir.  Türk milleti bu ucuz numaraları yiyecek kadar saf değildir.

AKP istediği alavereyi yapsın Milliyetçi Hareket’in tek başına iktidarını engelleyemeyecektir.

Tek yol arkadaşı bölücüler ve tek kararlılığı ülkeyi bölmek olanlara, zihnindekileri gerçekleştirmeye yeltendiğinde Türk milletinin vereceği cevap çok açıktır. O cevap da Tek başına MHP iktidarı olacaktır.

Bugüne kadar her siyasi zihniyet iktidarda tek başına denenmiştir. Malumunuz geriye bir tek MHP kalmıştır. Acımasız küresel sömürü çarkının durması isteniyorsa, MHP hazırdır. Cinayet projelerinin önü kesilmek isteniyorsa, MHP hazırdır. Yol kesen, haraç alan, para basan, tehdit eden, kan döken, ayrı bayrak, ayrı devlet sözleriyle fitne çığlığı atan bedbahtlara tahammül edilemiyorsa, MHP hazırdır. Türklüğün bekasına, milletin güvenliğine yönelik saldırılar dert ediliyorsa, MHP hazırdır. Türkiye’nin önünü perdeleyen melanet senaryolardan yakınma varsa, MHP hazırdır. Terörle müzakereler reddediliyor, şehitlerimizin ruhu daha fazla incinmesin deniliyorsa,  MHP sorumluluk almaya hazırdır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.