GÖKTÜRKLER ÜZERİNE

Celil Altınbilek

MHP’DEN AKP, PKK VE KAMUOYUNA UYARI!

Bu haber 23 Şubat 2015 - 16:31 'de eklendi ve 497 kez görüntülendi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, güvenlik güçlerini ve hükümeti ikaz etti.

Türkiye şehit Fırat Çakıroğlu’na yanarken, insanlar burunlarından solurken yeni tahrik ve karanlık senaryolar kotarmak için düğmeye basılmak isteniyor. MHP, ve Ülkücüler üzerinden toplum kaosa sürüklenmek ve bundan medet umanların varlığını tahmin etmek güç değildir. Bu konuda sağduyulu itidalli tavrını sürdüren MHP genel başkanı Devlet Bahçeli ve MHP yöneticileri ülkeyi yeniden uyardı.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamanın tam metni şöyle;

 

Üniversite kampüslerine yuvalanmış eli kanlı teröristler gencecik bir evladımızı, kalbi vatan aşkıyla çarpan bir Ülküdaşımızı, henüz hayatının baharında bir millet sevdalısı fidanımızı katletmiştir.
Henüz Fırat’ımızın acısı taze iken ülkemizin hemen her köşesinden bu gibi saldırı ve tahrik haberleri gelmektedir.
Fırat’ın acısı hepimizin yüreğini alev alev yakmıştır. PKK’lı alçaklar AKP’nin yardım ve yataklığıyla Türkiye’nin her yerine mevzilenmekte, hayatın her alanına nüfuz etmektedir.
Yıkım projesiyle belini doğrultan, ihanet süreciyle şımaran ve kuduran teröristler masum canlara, hiçbir suçu ve günahı olmayan vatan evlatlarına kıymaktadır. Türkiye sözün bittiği noktaya doğru günden güne savrulmakta, yönetilemez, öngörülemez bir hale hızla sürüklenmektedir.
İç kavga ve karışıklık ortamı planlayan çevrelerin oyun ve tezgâhları toplumsal huzur ve asayişe kast etmekte, bunun yanında birlikte yaşama iradesini kırmaktadır.
AKP’nin; Ankara’da, İmralı’da ve Kandil’de pazarlık yaptığı, jest ve tavizlerle elini güçlendirdiği hainler saldırı ve tahrik kampanyalarına devamlı yenilerini eklemektedir.
Özgecan’a ağlarken Fırat’ın acısı yürekleri dağlamıştır. AKP ülkede asayişi sağlayamamaktadır. Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencisi bir grup Ülkü Ocaklı kardeşim yanıma geldiler.
Ege’de yaşanan benzer hadiseler burada da yaşanabilir, bölücülerin tahrik ve saldırıları bitmiyor, dediler. Başta Bursa Valisi olmak üzere, Emniyet Müdürü ve Uludağ Üniversitesi Rektörünü uyarıyorum. Tek bir evladımızın tırnağına zarar gelirse bunun hesabını sorarız.
Kaybedecek tek bir evladımız yoktur.

Şevki Yılmaz, acilen ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılmalı

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Şevki Yılmaz’ın MHP’yi hedef alan iftiralarına cevap verdi. Büyükataman, “Bu zat acilen ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılmalı, tedavi edilmeden toplum içine çıkarılmamalıdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Şevki Yılmaz’ın İnegöl’de verdiği bir konferansta MHP’yi hedef almasına yazılı basın açıklamasıyla cevap verdi.

Büyükataman, “Türlü yalanlarla MHP’ye  iftira atan; fakat her defasında çuvallayan bir zihniyetin temsilcisi olan Şevki Yılmaz isimli zat bu sefer iyice saçmalamıştır. Aktif siyaset yaptığı dönemlerde sıkça saçmalıklarına şahit olduğumuz bu zat İnegöl’de bir konferans vermiş, sözleri yalan ve iftiralarla dolup taşmıştır” dedi.

Büyükataman, şunları söyledi: “Anti sosyal kişilik bozukluğu hastalığına kapılmış, kısaca ruh hastası zat boş atıp dolu tutturmaya çalışmaktadır.

” Türkiye’de Osmanlı’yı yıkan parti bu partidir. CHP, MHP’den doğmuştur. ” diyor. ” Ülkücü gençlerimize lider diye tanıtılan Tekinalp, Tekinalp kim? Yaz bakalım google’ye Tekinalp kim. Bana inanmıyorsan google’ye yaz.  Tekinalp, Moiz Kohen isimli bir Yahudi’dir. ” diyor.

Bu zat öncelikle MHP ne zaman kurulmuş, CHP ne zaman kurulmuş bunlara bir bakmalıdır.

” Mahmut Esat Bozkurt Ülkü Ocaklarını kuran lider, O ocakta yetişmiş bir dinsiz. İlk CHP’nin çalışma bakanıdır. Ve ilk kanunu veren haindir. ” diyor. Merhum Mahmut Esat Bozkurt 1943’te vefat etmiştir. Ülkü Ocakları 1969’da kurulmuştur.

Adamın biri ” kurban ” mevzuunu anlatıyormuş: ” çocuğu olmayan hazreti Davut, Allah’a dua etmiş, ‘ya rabbi bana bir kız çocuğu ver, onu sana kurban edeyim’demiş. Dua tutmuş, Davut, kızının adını Ayşe koymuş, gel zaman git zaman, çocuğun kurban edileceği zaman gelmiş, Hazreti Davut kızı yatırmış, tam boğazını kesip kurban edecekken, Azrail, gökten bir keçiyle çıkagelmiş, ‘kızı bırak, al bu keçiyi kurban et’demiş “!

 

” TEDAVİ EDİLMEDEN TOPLUM İÇİNE ÇIKARILMAMALIDIR

Dinleyenlerden biri dayanamamış: “yahu bunun neresini düzelteyim; Hz. Davut değil Hz. İbrahim; kız değil erkek; Ayşe değil İsmail; Azrail değil Cebrail; keçi değil, koç” !

Şimdi ben burada bu zata Tekinalp kimdir, Türk Ocakları nedir, Ülkü Ocakları nedir anlatacak değilim.  Arzu ederse ocaklarımızda mezkžr konulu seminerlere kendileri iştirak edebilir, bu konuları daha net öğrenebilirler.

Zannediyorum daha önce Bakan Danışmanlığı vs gibi görevlerle taltif edilen bu zatın damadı veya aile efradından birileri ya da kendisi AKP’de siyasete ısınmaktadır. İçinden çıktığı yapıya geçtiğimiz günlerde ağız dolusu saldırdığı için, bugünlerde de Milliyetçi-Ülkücü camiaya saldırmak bölücü zihniyetli AKP’de karşılık bulduğu için orada koltuk kapmanın en iyi yolu bu diyerek iftiralarını sıralamıştır.
Bu davranışı basit karakterli insanların nefislerini tatmin için yaptığı bir acizlik ifadesi olarak görüyor ve “Allah ıslah etsin” den başka diyecek bir söz bulamıyoruz.
Bu zat acilen ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılmalı, tedavi edilmeden toplum içine çıkarılmamalıdır. “‘

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.