ÇOCUK SESLERİ

Ahmet URFALI

KARANLIK GÜNLER MHP İLE AŞILACAK

Bu haber 28 Mart 2015 - 15:05 'de eklendi ve 548 kez görüntülendi.

MHP İstanbul 3. Bölge A. Adayı Arzu Erdem, MHP’de buluşma çağrısı yaptı.Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Aday Adayı Arzu Erdem, yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Arzu Erdem’in 7 Haziran seçimlerinin ülkemiz için bir kader kavşağı olduğunu belirttiği ve MHP’de buluşma çağrısında bulunduğu Küçükçekmece Radisson Blu Hotel’deki programa; MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve ilçe teşkilatları da katıldı.

mhp_istanbul_3_bolge_a_adayi_arzu_erdem_mhpde_bulusma_cagrisi_yapti_h52949

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş , “Birbirinden değerli aday adaylarımız arasından belirlenen isimlerle vatandaşlarımızın huzuruna çıkacağız. Bu noktada partimize önemli katkıları bulunan Arzu Erdem’e de çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. Biz, Türk milletinin umudu ve son kalesi olan Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşıma adına elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

KARANLIK GÜNLER MHP İLE AŞILACAK
Basın açıklamasına; “Ben bir Türk kadını, bir anne, bir eş, duyarlı bir insan olarak akademik ve siyasal birikimlerimi memleketim için hizmete çevirebilmek arzuyla ile Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili Aday Adaylığına başvurdum” diyerek başlayan Arzu Erdem, ekonomi, eğitim sitemi, iç güvenlik paketi ve kadına şiddet gibi birçok konuda açıklamalarda bulundu.

 “Türkiye Cumhuriyeti en sıkıntılı günlerini yaşıyor ve bugün kader kavşağındayız” sözleriyle uyarıda ve çağrıda bulunan Erdem, “İktidar partisi ülkemizi dönüşü olmayan karanlık bir yola sürüklemektedir. Bu karanlık, milli birlik ve dayanışma ruhuyla aşılacaktır. Türkiye’nin dönüşü olmayan bir felaketin önüne geçilmesi hepimizi bekleyen tarihi görev ve sorumluluk olarak karşımızda durmaktadır. Bu anlamda Milliyetçi Hareket Partisi de milletimizin ortak paydasıdır. Bu süreçte sizlerle ortak paydamız olan MHP’de buluşmayı diler, seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

ARZU ERDEM KİMDİR?
1970 tarihinde Almanya’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Almanya’da tamamlamıştır. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Eğitimi Bölümü’nü tamamladıktan sonra aynı bölümde Yüksek Lisans derslerini tamamlamıştır ve tez aşamasında Yüksek Lisans öğrencisidir. Pedogojik formasyon belgesine sahiptir.
Üniversite öğrenciliği döneminde 1990 itibariyle İstanbul Barosu Başkanı Turgut Kozan’ın 4 yıl yeminli tercümanlığını ve son iki yıl İstanbul Barosu Müdür Yardımcılığı yapan Arzu Erdem, 1995yılı itibariyle de otomotiv alanında aile şirketi olarak faaliyet gösteren Kar Otomativ’in çeşitli markalar üzerine yetkili satış ve servis şubelerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır.

2007 yılında 23. Dönem 19.sıradan MHP İstanbul 3.Bölge Milletvekili Adayı olan Erdem, 2011 yılında ise 24.Dönem’de 8.sıradan MHP Milletvekili Adayı olmuştur. Alevi Dernekleri Federasyonu’nda MHP vizyon ve misyonuna ilişkin çalışmalar yapmaktadır. 2009 yılında KİMSED(Kimsesiz Çocuklar Derneği)’nin kurucu başkanlığını yapmıştır ve bu alanda çalışmalarda bulunmuştur.

Milliyetçi Hareket Partis İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Arzu Erdem’in basın toplantısına İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve 3. bölge ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri katıldı.

http://www.gazete365.com

Fotoğraflar Tayfun Kütük

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments