ÇOCUK SESLERİ

Ahmet URFALI

KADIN KOLLARI FIRTINA GİBİ

Bu haber 29 Mart 2015 - 18:13 'de eklendi ve 415 kez görüntülendi.

MHP Merkez İlçe Kadın Kolları Koordinatörlüğü seçim çalışmalarına hız verdi..

timthumb

Afyonkarahisar halkı bizimle

7 Haziran’da yapılacak Milletvekilliği genel seçimlerine yoğun şekilde hazırlandıklarını belirten MHP Merkez İlçe Kadın Koordinatörlüğü üyeleri, tüm Afyonkarahisar halkından destek beklediklerini söylediler.

Yeni oluşturulan Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Koordinatörlüğü üyeleri bir araya gelerek seçim stratejilerini belirlediler.

Afyonkarahisar’da yaşayan herkese ulaşacaklarını söyleyen MHP Kadın Kolları Koordinatörlüğü üyeleri, “Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Ekonomik buhran giderek artmıştır. Yıllarca halkımızı fakirleştirerek, bu fakirliği yöneterek iktidarda kalma heveslere 7 Haziran’da son bulacaktır. Türkiye’de milyonlarca insan açlık sınırının altında yaşamaya mahkûm edilmiştir. Sosyal devletin görevi gereği yardım yapılan vatandaşlar, ‘Eğer biz gidersek aç kalırsınız’ diyerek tehdit edilmektedir. Ancak bu tehditlerin artık insanları korkutmayacağına eminiz” dediler.

AFYONKARAHİSAR GERİYE GİDİYOR

İktidarın Afyonkarahisar’ı hep görmezden geldiğini söyleyen MHP Kadın Kolları Koordinatörlüğü üyeleri, “Tüm yolların kesiştiği Afyonkarahisar bu özelliğini yitirmek üzeredir. Sadece ekonomik değil bir çok alanda geriye gidiyoruz. Yaşanabilir kentler arasında 65. sıraya geriledik. Eğitimde çağ atladığımızı iddia edenler LYS’de 58. Sırada yer aldığımızı sanırım görmüyorlar. Çevre illerimiz olan Isparta, Denizli, Burdur, Kütahya, Ankara gibi illerin bazıları ilk 10 içinde yer alırken bazı komşu illerimiz ilk 30 şehir arasındadır. Ancak ilimiz adeta son sıralara demir atmış durumdadır. Ege’nin parlayan yıldızı denilen Afyonkarisar’ın son 12 yılda ne kadar göç verdiği ortadadır. Yıldız olan bir şehirden her yıl 5 bin kişi acaba neden göç etmektedir bunu AKP iktidarı açıklayabilir mi? Tarımda görülmemiş reformlar yaptıklarını iddia eden iktidar her yıl kasaba ve köylerimizin nüfusu neden eriyor bunu açıklayabilir mi? Yaşanan gerçekler le AKP’nin söyledikleri arasında uçurum vardır. BU gerçekleri halkımıza anlatmaya devam edeceğiz” dediler.

SİZLERLE BİR ARADA OLMAK MUTLULUK VERİCİ

MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Kadın Kolları Koordinatörlüğü’nü ziyaret eden MHP’nin kadın Milletvekili Aday Adayı Selcen Karaer ise tüm bayan üyeleri çalışmalarında başarılar diledi. Kadın kollarının partilerin vazgeçilmezi olduğunu söyleyen Karaer, “Bugün Merkez İlçe Kadın Koordinatörlüğü üyelerini ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum. Seçim çalışmalarında kadın kollarına büyük bir görev düşüyor. Hep birlikte çalışarak halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments