MHP’DEN GÖRKEMLİ ADAY TANITIM TOPLANTISI

Bu haber 29 Mart 2015 - 1:41 'de eklendi ve 504 kez görüntülendi.

MHP İstanbul İl Başkanlığı, milletvekili aday adaylarını Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törenle tanıttı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul milletvekili aday adaylarının tanıtımı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törenle yapıldı. MHP milletvekilliği için üç yüzden fazla aday adayı il başkanlığına başvuru yaptı.
Törene TBMM Başkan Vekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul ilçe başkanları ve bir çok partili katıldı. Törende kadınların yoğunluğu ve kadın adayların fazlalığı ise dikkat çekti.
Programın konuşan MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, 300’ü aşkın milletvekili aday adayını 88’e indireceklerini belirtti.
Karataş şunları söyledi:
“Adalet ve Kalkınma Partisi, İslam’ı referans kılarak riyakarlık ve münafıklık yapmıştır, ortaya çıkmıştır.
Mensupları da riyakarlığı uzatmaktadırlar. Biz burada Adalet ve Kalkınma Partisi’ne ve Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veren seçmenlerimize sesleniyoruz; gelin sizi dinen istismar edenlere cevap verelim sandıkta.
Gelin sizi cumhuriyet değerleriyle, Atatürk’le istismar edenlere sandıkta cevap verelim. Bunlara cevap verilecek tek adres Milliyetçi Hareket Partisi’dir.
Saf ve temiz insanlarımızı, dini değerleriyle, cumhuriyet ve Atatürk değerleriyle kandırmışlar oylarını almışlar.
Artık Türkiye’de ki bütün memleket severlerin uyanması gerekir. Gidilen istikamet doğru değildir.
Türkiye yön değiştirmiştir, yörünge değiştirmiştir. Onun için bu yörüngeyi merkeze oturtalım” diye konuştu.
Konuşmanın ardından aday adayları sahneye çıkarak partilileri selamladı. Ardında sahnede sadece kadın aday adayları kalarak partilileri selamladı.
Aday tanıtımı sonrasında Sahne alan Ülkücü Sanatçı Mustafa Yıldızdoğan Seslendirdiği şarkılarla katılımcıları coşturdu
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments