Temel Karamollaoğlu’ndan

Bu haber 23 Kasım 2018 - 1:34 'de eklendi ve 546 kez görüntülendi.

Karamollaoğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı  Şemsi Bayraktar’ı makamında ziyaret etti.

Tarımın Türkiye’deki en stratejik sektörlerden biri olduğunu ifade  eden Karamollaoğlu, çiftçiye verilecek desteğin 81 milyona verilen destek olarak  kabul edilmesi gerektiğini söyledi.

– SP Genel Merkezi’nin taşınması  

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Karamollaoğlu, Eski Başbakan  Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz’ün, Saadet  Partisi Genel Merkezi’nin tahliye edilmesine ilişkin açtıkları davayı kazanmaları  konusundaki bir soruya, “Adli süreç tamamlandı ve biz yeni bir yer arayışı  içindeyiz. Mekan değişebilir, biz yolumuza başka mekanda devam edebiliriz. Bu  bizim çalışmalarımızı engellemez.” diye konuştu.  

 – Kılıçdaroğlu ile görüşme haftaya  

Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yapacağı  görüşmenin sorulması üzerine ise “Sayın Kılıçdaroğlu bir görüşme talebinde  bulundu. Önümüzdeki hafta başında görüşebiliriz. Biz ittifaklarla ilgili  kanaatlerimizi daha önce duyurmuştuk. Mahalli seçimlerde ittifakların söz konusu  olmadığını ancak seçim bölgeleri bazında birtakım dirsek temaslarının  olabileceğini söylemiştik.” ifadelerini kullandı.

– “Tarım sektörünün sorunu, bütün ülkenin sorunudur”  

Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ise  dünyada tarım sektörünün enerji sektörü ile başa baş gittiğini vurguladı.  

Bayraktar, tarım sektöründe yaşanacak bir sorunun herkesi  etkileyeceğini belirterek, “Tarım sektörünün sorunu bütün ülkenin sorunudur ve  bence ülkenin beka sorunudur. Orta ve uzun vadede bu sektörün sorunlarını  çözmemiz mümkün olabilir diye düşünüyorum.” dedi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al