ALANYA ÜLKÜ OCAKLARI DEMİRTAŞ’TA TOPLANDI

Bu haber 25 Aralık 2018 - 16:02 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, Demirtaş Mahalle Teşkilat Başkanı Volkan Zeytun’la birlikte Demirtaşlı gençlere yönelik toplantı düzenledi. Demirtaş gençlerinin yoğun katılım gösterdiği toplantıda Ocak başkanı Abil Gündoğdu, gençlerinin taleplerini ve mahalledeki sıkıntıları dinlerken, sorunlara ve taleplere çözüm bulacaklarını dile getirdi. Demirtaş gençleri, mahallede açılan temsilcilikten memnun olduklarını söyleyerek, Ocak Başkanı Abil Gündoğdu’ya teşekkür ettiler.

 

ŞEHİTLİK VE HUZUREVİ ZİYARETİ

 

Alanya Ülkü Ocakları Orta Öğretim Teşkilatı, Alanya Garnizon Şehitligi’ni ziyaret ederek, şehitlerimizi dualarla rahmetle ve minnetle andılar. Orta Öğretim Teşkilat Başkanı Ceyhun Terzi, şehitlerimizin aziz hatıralarını her daim yaşatacaklarını ve onların emanetlerine her daim sahip çıkacaklarını belirtti.

 

Teşkilat üyeleri daha sonra Alanya Huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla muhabbet ettiler. Başkan Ceyhun Terzi, yaşlı insanların toplum içinde yaşayıp, normal bir sosyal yaşam sürdürmeleri ve buna bağlı olarak da fiziksel ve ruhsal sağlıklarından daha fazla keyif almaları gerektiğini ve bu ortamın oluşması için sık sık Alanya huzur evindeki yaşlıları ziyaret etmeye çalışacaklarını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments