MHP Lideri Bahçeli’den Turan İlteber Yalçın için başsağlığı mesajı

Bu haber 17 Ekim 2019 - 20:26 'de eklendi ve 314 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, bugün elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın oğlu Turan İlteber Yalçın için sosyal medya hesabından başsağılığı mesajı yayınladı

Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, çok değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın emek emek büyütüp yetiştirdiği tertemiz evladı Turan İlteber Yalçın’ın elim bir kaza sonucunda hayatını kaybetmesinden gerçekten de büyük bir üzüntü duydum.

Evladımızın acısı yalnızca ailesinin değil hepimizin müşterek acısıdır. Elbette hüzün dönemleri bölüşüldükçe zayıflayacak, kasvetli ve kederli günler paylaşıldıkça azalacaktır. Değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın ve ailesinin acısını yürekten paylaşıyorum.

Merhum Turan İlteber evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, mekânı cennet olsun diyorum. Başta Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın olmak üzere muhterem ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments