SAKIN VURMA!

Asena Kınacı Moral

ŞEHİR VE İNSAN

Ahmet URFALI

MHP’den, sosyal medyadaki iddialara tepki: Ayıp ediyorlar

Bu haber 04 Ekim 2019 - 15:41 'de eklendi ve 507 kez görüntülendi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP lideri Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili olarak sosyal medyada yer alan iddialara karşın açıklama yaptı. Yalçın, “Genel Başkanımız gelecek hafta parti genel merkezindeki mesaisine başlayacak. Bizler, dinlenmesi için çaba gösteriyoruz. Ama, sosyal medyanın durumunu herkes biliyor. Çok ayıp ediyorlar” dedi.

ÇOK AYIP EDİYORLAR’

Bahçeli’yi yanız bırakmayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Bahçeli’nin sağlık durumu konusunda şunları söyledi:

“Genel başkanımızın sağlık durumu gayet iyi. Önümüzdeki hafta mesaisine başlayacak. Biz doktorların tavsiyesine uyarak dinlendirmek istiyoruz. Günlük olarak bize talimatları oluyor. Bizim kendisine bilgi verdiğimiz konular oluyor. Örneğin yarım saat önce kendisiyle konuştum. Bir talimatı vardı. Onu yerine getiriyorum. Cumhurbaşkanlığı tezkeresiyle ilgili parti görüşümüzün açıklanmasını istedi. Bu konuda görüşlerini bildirdi ve onu kaleme alıp partimizin görüşünü açıklayacağım. Genel başkanımızın durumu gayet iyi. Ama, sosyal medyanın durumunu herkes biliyor. Çok ayıp ediyorlar.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments