ÇOCUK SESLERİ

Ahmet URFALI

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in #ÖğretmenlerGünü mesajı; “Çocuklarımızı, gençlerimizi; aklın, bilginin, ahlakın ve vicdanın rehberliğinde ‘Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür’ bir şekilde yetiştirmek için gayret eden öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenleri Gününü kutlarım”

Bu haber 24 Kasım 2019 - 9:50 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.

Çocuklarımızı, gençlerimizi; aklın, bilginin, ahlakın ve vicdanın rehberliğinde ‘Fikri hür,  vicdanı hür, irfanı hür’ bir şekilde yetiştirmek için gayret eden öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.


Bugün, çocuklarımızı,  gençlerimizi hayata hazırlayan öğretmenlerimize karşı taşıdığımız samimi hisleri ifade etmek için güzel bir fırsattır.
Öğretmenlerimiz bilgi ve tecrübeleriyle hayata hatırladıkları öğrencilerimizi topluma faydalı fertler haline getirerek milletimizin istikbaline yön verir. Bu sebepledir ki geleceğimizin teminatı evlatlarımıza emek veren her bir öğretmenimiz milletimizin kıymetlisidir.


Ülkemizin her köşesine büyük fedakârlıkla görev yapan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir kez daha kutluyor başta eğitim şehitlerimiz olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.


SEMİH IŞIKVER

MHP ELAZIĞ İL BAŞKANI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments