AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

işte A Milli Takımımızın #EURO2020 rakipleri! Bakü süprizi

Bu haber 01 Aralık 2019 - 8:17 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.

A Milli Futbol Takımı’nın EURO 2020’deki rakipleri belli oldu.

Romanya’nın Başkenti Bükreş’te gerçekleşen kura çekiminde Türkiye, A Grubu’nda İtalya, İsviçre ve Galler’in rakibi oldu.

A Milli Takım’ın rakiplerinin belli olduğu kura çekiminde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teknik Direktör Şenol Güneş hazır bulundu.

Ayrıca UEFA tarafından organize edilen kura çekimine, Iker Casillas, Philipp Lahm, John Sivebaek, Marcel Desailly, Ricardo Carvalho, Theodoros Zagorakis, Karel Poborsky, Ruud Gullit, Joao Mario, Francesco Totti, Andrey Arshavin, efsane 11 olarak davet edildi.

Kura çekimi, son şampiyon Portekiz’in kadrosunda yer alan Joao Mario ve Ricardo Carvalho’nun kupayı getirmesiyle başladı.

12 Haziran 2020’de Roma Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan Türkiye-İtalya maçıyla başlayacak olan turnuva, 12 Temmuz’da İngiltere’nin ev sahipliğinde Wembley Stadı’nda oynanacak olan final maçıyla tamamlanacak.

Türkiye, şampiyonanın açılış maçında İtalya ile Roma Olimpiyat Stadı’nda 12 Haziran’da karşı karşıya gelecek. Milliler, 17 Haziran’da Galler, 21 Haziran’da ise İsviçre ile Bakü’de karşılaşacak.

İŞTE EURO 2020 EŞLEŞMELERİ

A GRUBU (Ev sahibi kentler – Roma, Bakü)

1. TÜRKİYE
2. İtalya
3. Galler
4. İsviçre

B GRUBU (Ev sahibi kentler – Saint Petersburg, Kopenhag)

1. Danimarka
2. Finlandiya
3. Belçika

4. Rusya

C GRUBU (Ev sahibi kentler – Amsterdam, Bükreş)

1. Hollanda
2. Ukrayna
3. Avusturya
4.
 Play-Off D yolu galibi (Gürcistan-Belarus ve Kuzey Makedonya-Kosova)

D GRUBU (Ev sahibi kentler – Londra, Glasgow)

1. İngiltere
2. Hırvatistan
3. Play-Off C yolu galibi (İskoçya-İsrail ve Norveç-Sırbistan)
4. Çekya

E GRUBU (Ev sahibi kentler – Bilbao, Dublin)

1. İspanya
2. İsveç
3. Polonya
4. Play-Off B yolu galibi (Bosna Hersek-Kuzey İrlanda ve Slovakya-İrlanda Cumhuriyeti)

F GRUBU (Ev sahibi kentler – Münih, Budapeşte)

1. Play-Off A yolu galibi (İzlanda-Romanya ve Bulgaristan-Macaristan)
2. Portekiz
3. Fransa
4. Almanya

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig
http://www.escortmersin.net/malatya escort bayanescort mersin escort konyamersin bayan escort erotik