MEHMETÇİK VE KOMUTAN

Atilla ÇİLİNGİR

Yozgat’da MHP ihtiyaç sahiplerinin yanında

Bu haber 30 Nisan 2020 - 21:08 'de eklendi ve 410 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat merkez teşkilatı ve ilçe teşkilatları, ülkemizde 120.204 vaka ve 3.174 ölüme sebep olan Covid-19 virüsündan dolayı, mağdur olan vatandaşların mağduriyetini azaltmak amacıyla  Yozgat ve ilçelerinde  alışveriş çeki dağıttı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan  Milliyetçi Hareket Partisi Yerköy İlçe Başkanı Şevket Kalkan;  ” Hadisi Şerif de buyrulduğu üzere; bir mümin, aç bir mümini doyurursa, Allah da o kimseyi cennet meyveleriyle doyuracaktır. Yine bir mümin, susuz kalan bir mümine bir şeyler içirip susuzluğunu giderirse, Allah kıyamette ona Rahîk-ı Mahtûm’dan içirecektir. Yine bir mümin, elbiseye ihtiyacı olan bir mümini giydirirse, Allah da ona cennetin yemyeşil elbiselerinden giydirecektir. 

Bu düşünceyle Yerköy ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelerimize alışveriş çeklerini ulaştırdık.

Yozgat merkez ve ilçe teşkilatlarımızda da aynı şekilde alışveriş çekleri dağıtıldı. Bu kampanyamıza destek veren Yozgat milletvekili’miz Sayın İbrahim Ethem Sedef  Bey ve destek olan herkese teşekkür ederim, Allah yardımlarını kabul etsin. Ülkemiz ve dünyayı etkileyen virüs belasından tez zamanda kurtulup, sağlıklı günlere ulaşırız inşallah” dedi.

Kaynak : yerkoy.net

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat