ATTİLA

Asena Kınacı Moral

ZİYA GÖKALP

Kenan Eroğlu

Genel Başkan Yıldırım’dan #Gence ve #Mingeçevir Mesajı

Bu haber 17 Ekim 2020 - 14:24 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

Azerbaycan ordusunu sahada yenemeyeceğini anlayan Terör Devleti Ermenistan katliam ve soykırımlarla oluşan kirli geçmişine dün gece bir yenisini ekledi. Gence ve Mingeçevir kentlerine gerçekleştirdiği füze saldırılarıyla yine alçakça sivilleri hedef aldı.

Son belirlemelere göre sivil yerleşim yerlerine atılan füzeler sonucu içinde bebeklerin de olduğu 13 Azerbaycan Türk’ü kardeşimiz şehit oldu.

Bu terör devletinden insanlık namına bir beklentimiz zaten yoktur. Azerbaycan’nın haklı mücadelesini durdurmaya çalışanların, Uluslararası Savaş Hukukunun ihlaline, işlenen bu insanlık suçuna gözleri kör; kulakları sağır; ağızları dilsizmiş gibi davrandıklarının ve el altından vermiş oldukları alçak desteğin farkındayız.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin belirttiği gibi, bütün benliğimizle haykırarak söylüyoruz ki: “Çare yoktur çözüm kalmamıştır. Dağlık Karabağ masada değil, sahada terör devleti Ermenistan’ın kafasına vura vura alınmalıdır.”

Gence ve Mingeçevir kentlerine düzenlenen saldırılar sonucu şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralı olan kardeşlerimize şifalar diliyorum.

AHMET YİĞİT YILDIRIM
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat