MEHMETÇİK VE KOMUTAN

Atilla ÇİLİNGİR

ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Özdemir’den İp’çilere ‘Haddinizi Bilin’

Bu haber 30 Aralık 2020 - 17:52 'de eklendi ve 857 kez görüntülendi.

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde İyi Parti gençlik kolları üyeleri bir üst geçide Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adının olduğu pankartı asarak Fırat Yılmaz Çakıroğlu Üst Geçidi olarak isimlendirmesini istediklerini belirttiler.

Orhangazi Ülkü Ocakları mensubu gençler olay yerine giderek İyi Parti’lilerin astığı pankartı indirerek kendi hazırladıkları pankartı astılar.

İyi Parti Genel Merkezi’nin Millet İttifakında yer alması ve cezaevi’nde bulunan HDP’li Selaattin Demirtaş’a özgürlük istemeleri ve Terörist diyemedikleri için Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir, İyi Parti Orhangazi Gençlik Kollarının hareketine sert tepki gösterdi.

HADDİNİZİ BİLİN

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı Cahit Özdemir’in açıklaması;

Ege Üniversitesinde eli kanlı teröristlerce şehit edilen, Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun adını, terörün meclisteki uzantısı Selahattin Demirtaş’a terörist diyemeyen, içerden çıkmalı diyen bir partinin mensupları ağızlarına alamazlar.

Sizin ahlakınızda her kapıya el açmak, her olaydan çıkar sağlamak olabilir. Ama şehidimizin adını pis siyasi ilişkilerinize alet etmeyin.
Bursa’da size şehidimiz üzerinden prim yaptırmayız !

Haddinizi bilin !

Cahit ÖZDEMİR
Bursa Ülkü Ocakları Başkanı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat