ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

Ahmet Yenilmez sus be artık!

Bu haber 22 Nisan 2013 - 21:40 'de eklendi ve 1.757 kez görüntülendi.

Tiyatrocu Ahmet Yenilmez de sözde çözüm korosuna katıldı ve  MHP’yi çözüm sürecinde ülkücü hareketi sokağa dökmeye çalışmakla suçladı.

PKK’lıların terörist olduğunu unutmuş gözüken oyuncu “Gül Sevdası” adlı tiyatro oyununu sergilemek için geldiği Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, çözüm süreci ile ilgili açıklamalar yaptı ve çözümü insanların bayram sabahını bekler gibi beklediğini vurguladı. Yenilmez, “Sebep aramaktan bile vazgeçmişim. İnsanlar sanki tıraşını olmuş, sanki yeni elbiselerini giymiş bayram sabahını bekliyor, herkes bayram namazını bekliyor” dedi.

Ahmet yenilmez’in bu sözlerini duyanlar zerdüştlükte de bayram namazı diye düşünmekten kendilerini alamadılar.

Terbiye sınırını aşan tiyatrocu MHP yöneticilerine “Susun yahu” diye seslenerek tarafını belli etmiş oldu. AKP gözlüğüyle bakıp BOP ağzıyla konuşan komedyen ülkücülük hakkında da döktürdü. Yenilmez,  MHP yöneticilerinin kendisini çok iyi tanıdığını ve daha önce seçim çalışmalarına da katıldığını söyledi.

Bu açıklamaların ardından cemaat okullarından Serhat Koleji konferans salonunda, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Kadirlili izleyicilere, “Gül Sevdası” isimli oyun sergilendi.

Ahmet Yenilmez’in bu açıklamalar ve sergilediği oyun için Serhat Koleji’nden aldığı ücret açıklanmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat