MHP MALATYA ADAYI KAZANCIOĞLU: SIVIL TOPLUMU SINIRSIZ DESTEKLEMEK GEREKIR

Bu haber 25 Ocak 2014 - 21:32 'de eklendi ve 857 kez görüntülendi.

mhp-baskan-adayi-kazancioglu-sivil-toplumu-5589318_o

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu, “Dernek, vakıf gibi sivil toplum kuruluşlarına sınırsız destek vermek gerekir. Bu kuruluşlarda iyilik ve yardım hafızası bulunuyor.” dedi.

Doç. Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu, Malatya Eğitim Vakfı (MEV) kadınlar kolunu ziyaret etti. Kazancıoğlu, burada yaptığı konuşmada, sivil toplum oluşumlarına çok önemsediklerini ifade etti. Kazancıoğlu, şöyle devam etti: “Büyükşehir Belediye Başkanlığı şahsıma nasip olduğu taktirde tabi nasipten önce münasip gerek, bizlerde o münasipliği taşımaya çalışıyoruz. Büyükşehir belediye başkanı olduğumuz zaman ya da diğer arkadaşlar olduğu zaman bu tür derneklere, vakıflara sınırsız destek vermek gerekir. Buralarda Malatya’nın iyilik hafızası, yardım hafızası ve neler yapılabilirlik hafızası bulunuyor. Malatya’nın bu hafızalarını çok önemli ve onu kullanmamız gerekir. Bundan dolayı bu tür yerleri çok anlamlı buluyorum.”

Malatya Eğitim Vakfı Kadın Kolları Başkanı Belgin Tahtalı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şinasi beyin çok yoğun bir tempoda çalıştığını biliyoruz. Bu yoğunluk içerisinde bizleri de ziyaret ettikleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah başarılarının devamı olur ve Belediye başkanlığı döneminde de güzel işler yaparlar” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat