ÜlkücüMilliyetçiTürkçüTürkeşÜlkü Ocaklarıdövizakpchpmhp
DOLAR
8,5543
EURO
10,0788
ALTIN
496,10
BIST
1.352
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Gök Gürültülü
30°C
İstanbul
30°C
Gök Gürültülü
Cumartesi Gök Gürültülü
29°C
Pazar Gök Gürültülü
30°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Salı Az Bulutlu
32°C
Ahmet B.KARABACAK         Sevgili dostum merhum Necdet Sevinç’i düşününce mükemmeli arayan adam diyebilirim ancak. Bana, daha kendisi lise talebesi iken memleketi Gaziantep’ten yazdığı mektuptan ve geldiği İstanbul’dan,1966 yılından beri, hemen hemen yarım asra yakın dostluğumuz devam etti onunla… Yıllarca nasıl, hiç çatışmadan, küsmeden, kırılmadan böyle çetin bir...
Bülent Vedat AYDEMİR     Bir Necdet Sevinç’imiz vardı. Türk milliyetçisi, Ülkücü… Cesur yürek! Tek silahı kalem olan yılmaz bir savaşçı! Dost’a gül goncası, düşmana gül dikeni! Bir mücadele ve dava adamı! Gazeteci, tarihçi, romancı Necdet Sevinç…   Ömrünü Türk Milliyetçiliği davasına adayan; yazılarından dolayı kurşunlanan, hapislerde yatan çilekeş gazeteci/...
İnsansız savaş uçağından ilk görüntüler geldi! Selçuk Bayraktar, ilk uçuş için tarih verdi. Baykar, Muharip İnsansız Uçak Sistemi projesinin kavramsal tasarım görsellerini paylaştı. Baykar’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Muharip İnsansız Uçak Sistemi projemizin kavramsal tasarım görsellerini ilk kez paylaşıyoruz.” ifadeleri yer aldı. Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ise “Hedefimiz,...
KUTLU MÜCADELENİN ADI BAŞBUĞ’UM Güntülü AYYILDIZ Yavru vatanda, ruhunda ateşlenenAna vatan toprağında filizlenenKuleli ’den başlayıp Türklüğü saranKutlu mücadelenin adı Başbuğ’um Kırklarda tabutluk, seksenlerde MamakSığındı işkencelerden Allah’a, bak!Sırtladı çile yumağını yüzü akKutlu mücadelenin adı Başbuğ’um Gayesi birlik; dilde, işte, fikirdeMuradı dirlik, vatanın her yerindeBedeni Türklük, ruhu İslam içindeKutlu mücadelenin adı Başbuğ’um...

Ozan Erhan Çerkezoğlun’dan Açıklama

Ozan Erhan Çerkezoğlun’dan Açıklama

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. BİİZNİLLAH.

Yerlerin, göklerin, onların arasındakilerin ve bütün yaratılmışların, bütün âlemlerin tek Rabbi Yüce ALLAH’IN selamı ve rahmeti üzerinize olsun.

Esselamunaleykumverahmetullah.

ozan-erhan-600x290

Şehitler hareketi kutlu davamın yiğit neferleri, çok kıymetli ülküdaşlarım, değerli bozkurtlar.

Konunun farklı farklı şekillerde sunulup, teşkilatlarımızın yıpratılmaması adına bu konularda sosyal medyada açıklama yapmayı pek de sevmememe rağmen ilk ve son kez bir açıklama yapma gereği duydum.

Ülkü ocakları genel merkez sanatçılığından silindiğim ve ülkü ocakları konserlerine çıkamayacağım haberleri doğrudur. Takdir,mensubu olduğumuz kutlu yuvamızın başı, genel başkanımız Sayın Olcay Kılavuz bey’indir. Bir hayır vardır elbet. Üzülmedim değil. Çocukluğumdan beri bu sevdanın, bu ocağın içinde ve sonrasında sahnesinde İken artık olamamak ne acıdır bir ocakçı bir ülkücü için, tahmin bile edilemez. Lakin her ne olursa olsun şehitler yuvası ocağımızın ve genel başkanından en genç ferdine kadar teşkilatımızın sosyal medya üzerinden üslupsuz bir şekilde karalanması doğru değildir. Sizlerinde bildiği gibi 10 yaşından beridir mensubu olduğum ve neferi olmaktan gurur duyduğum ocağımın töresi de bunu gerektirir.

Sayfalar açarak bize destek vermek isteyen ülküdaşlarımın hassasiyetini anlıyorum ve teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, Ama bugüne kadar çıktığım her konserde birlik ve beraberlik mesajları veren, hele ki ocak ve teşkilat düşmanlarına karşı uyanık olunması gerektiğini sık sık vurgulayan bir ozan gardaşınız olarak bu konunun sosyal medya aracılığıyla ocak ve teşkilat düşmanlarına fırsat verdiğini düşünmekteyim.

Genel başkanlık makamı şehitler makamıdır.hepimiz gibi bütün canlar bu dünyadan her kul gibi gelip geçer. Ama sebep ne olursa olsun kutlu makamların yıpratılmaması ve teşkilat ocak düşmanlarına fırsat verilmemesi gerekir. Bugüne kadar yaptığımız sayısız konserlerde de sosyal medya üzerinden mahremimiz olan ocak ve konularımızı lütfen karşıya koz olabilecek seviyede tartışmayalım tartıştırmayalım diye genç bozkurtlara bir ağabeyleri olarak tavsiye ettim.

Gel gör ki şimdi aynı sosyal medyada Ozan Erhan Çerkezoğlu’nun liste dışı bırakılmasını fırsat bilen zümreler ağza alınmayacak laflarla kutlu yuvamız ocağımızı ve teşkilatlarımızı hedef almaktadırlar. İstirham ediyorum fırsat vermeyiniz. Biz koskoca bir aileyiz rahatsız olunan konularda başvuracağımız ocak ve partimiz vardır.

Verilmek istenen desteğin iyi niyetli olduğuna eminim. Velâkin niyeti bozuklar da fırsat bu fırsat diyerek teşkilatımıza ve bizlere saldırmakta veya saldıracaktır. Bu konunun özellikle göz ardı edilmemesini beni gardaşları diye bağrına basan binlerce ülküdaşımdan rica ediyorum.

Ocak bizim parti bizimdir. Akıllı da bizimdir deli de bizimdir. Kararlar yanlış olabilir. Olmuştur da. Velâkin kalkıp kendi evimizi taşlamak doğru değildir. Pusuya yatmış binlerce düşmanımız bordo klavyeliliğe soyunup sahte hesaplarla hem şahsıma hem de gençliğimi ve ömrümü adadığım ocağıma hakaret etme seviyesine gelmiş ve görünen o ki daha da geleceklerdir.Uyanık olunması gereken süreç yaşıyoruz. Üzerimizde onlarca oyun ve plan vardır.

Haksızlık varsa susun diyemem çünkü ben asla susmadım ama Ülkü ocaklı olmanın şuuru terbiyesi töresi şehit yuvası ocaklarımızı rencide etmek isteyenlere karşı uyanık olmayı gerektirir. Haklı yada haksız bir karar çıkabilir. Bunun savaşını düşmanımıza koz vermeden kendi içimizde ve teşkilatımızda üsluplu ahlaklı ve ocaklı bir terbiye ile yapmamız şarttır.

Yeri geldi yıllardır bizleri sahnelerden yani ülküdaşlarımızdan uzaklaştırmak isteyen içimize sızmışlar bizlere en başta asrın modası olan en basit iftira şekli” muhalif” yakıştırması yapıp şikâyetlerde bulundular. Yeri geldi bizlerin sesinden rahatsız olan iktidar dalkavukları çeşitli karalamalar yaparak bizleri susturmak için her hileye her yola başvurdular.İftiralar atıldı karalamalar yapıldı. Ama Allah’ın izni ülküdaşlarımızın uyanıklığı ve güveni sayesinde yıllardır her zorluğu aştık.

Bizi önce ALLAH sonra da bütün teşkilatımız tanıyor hamdolsun. Dik durduk,duracağız. Yıkılmadık yıkılmayacağız, eğilmedik eğilmeyeceğiz. Nefesimizin yettiği yere kadar bu dava bu teşkilat ve bu ocak için sazımızla sözümüzle hizmet vererek bütün vatan hainlerine en sert yanımızla karşı duracağız. Hamdolsun ülkücü hareketin, başbuğumuzun, şehitlerimizin huzurunda alnımız ak vicdanımız rahat. Gücümün yettiğince hizmet vermeye çalıştım ve çalışacağım.

Sahneye çıkamamak, o en temiz samimi bakışlı genç bozkurtlardan ayrı kalmak çok acıdır ama bu küsmek kaçmak yorulmak demek değildir. Hizmete neferliğe devam etmek bir ülkücü ve ocakçı olarak boynumun borcudur. Fikri’ye, Cengiz’e, Mustafa’ya Dursun’a, ve binlerce şehidimize karşı sorumluluklarımız vardır.

Malumunuz kendi halet-i ruhiyem gereği pek internet kullanmayan bir gardaşınızım. Bugün internete baktığımda karşılaştıklarımdan dolayı bu açıklamayı yapma gereği duydum.

BİR DAHA BELİRTEYİM; ozanına sahip çıkmak gibi bir duruş ve erdemi sergileyen herkese canı gönülden teşekkür ederim. Bu bana en büyük mutluluktur. Yalnız olmadığımız koca bir aile olduğumuzu vurgulayan bozkurtlara selam olsun. Adını sayamayacağım yüzlerce ülküdaşım telefon yağmuruna tutup çok üzüldüklerini belirtti. Varolsunlar.

Tek ricam, belirttiğim gibi ocak, parti ve teşkilat düşmanlarına fırsat verip değerlerimize hakaret ettirmeyelim.

Bugüne kadar yaptığımız konserlerde binlerce ülküdaşımızla buluştuk. Ben sizlerden razıyım ALLAH razı olsun. Varsa bir hakkım hepinize helal olsun.Umarım hakkınızı helal edersiniz yiğit bozkurtlar. Yediğim her ekmek şehit kanlarıyla sulanmış ülkücü hareketin tertemiz helal parasıyla oldu. hesaplarında milyarları olan bir sanatçı değilim hamdolsun. yatımda yok katımda şükür olsun. Bu zamana kadar teşkilatımın tertemiz parasıyla yaşadım ve hizmetimi hakkıyla vermeye çalıştım. Bunun içindir ki hakkınızı helal edin. Bundan sonrasına ALLAH kefildir. Rezzak olan rızkın sahibi de O dur. Kaygı yok hamdolsun. ALLAH VAR SORUN YOK. ALLAH utandırmasın. Layık etsin. Bizler şerefli bir milletin ferdiyiz gerekirse geçmişte yaptığımız gibi inşaatlarda çalışırız ama asaletimizden taviz verip çok imanlı(!) hırsızlara boyun eğmeyiz eğriye doğru demeyiz. vatan ve millet düşmanlarına göz açtırmayız. Türklük düşmanlarına fırsat vermeyeceğiz. Vatanı böldürtmeyeceğiz, ALLAH’IN izniyle başbuğumuzun yolundan ayrılmayacağız. Duruşumuzu bozmadık bozmayacağız inşaallah.

Hizmetime ve neferliğime, yapacağım yeni bestelerimi internetten size ulaştırarak devam etmeye çalışacağım. Vatan hainleriyle, tüyü bitmemiş yetimin hakkıyla doyanlarla ve bil cümle ocak-ülkücü-teşkilat düşmanlarıyla olan savaşım devam edecektir. Bu can bu bedende oldukça ülkücü ve ocakçı olarak yaşayıp öyle de öleceğim inşaallah. ALLAH ocağımdan uzak can vermeyi nasip etmesin. Sizlerin duasıyla tek bir sazla koca dünyaya kafa tuttum. Yine tutacağım.Yılmayacağım yorulmayacağım. ALLAH’IN İZNİYLE. ALLAH sözünden dönenlerden etmesin, samimiyetimizi bozmasın, bize güç versin.

Türk cihan hakimiyeti mefkuresinin İslam cihat anlayışıyla birleşip sancaklaştığı, Şehitler yuvası, Şanlı şerefli ülkü ocaklarımın bütün başkanları, bütün neferleri hepiniz hakkınızı helal edin.Bu hasretin en yakın zamanda bitmesini Yüce ALLAH’TAN diler, haksız olan her şeyi O’na havale eder,siz değerli dostlarıma, ÜLKÜDAŞLARIMA sonsuz saygılar sunarım. içimden gelenleri yazdım. kusurum olduysa affola. yıllarca çıktığım sahnelerde benden güzel sohbetlerini ve güler yüzlerini esirgemeyen bütün gönüldaşlarımdan ALLAH razı olsun.

ALLAH emeklerinizi ziyan etmesin. Sizleri korusun yüceltsin. Şanlı ocak sancağımızı kıyamete kadar dalgalandırsın. Ocak ve teşkilat düşmanlarına fırsat vermesin.Sırtınız yere gelmesin, yüzünüz öne eğilmesin. Başınız dik alnınız ak olsun. ALLAH birlik ve beraberliğimizi

Bozmasın bozmak isteyenlere karşı korusun. onurlu mücadelemizde yar ve yardımcı olsun. (amin)

ALLAH HER ŞEYE HAKİM, VEKİL, ŞAHİT, HEKİM, KADİRDİR. EL-HÜKMüLİLLAH (HÜKÜM ALLAH’INDIR)

Selam ve dua ile. HOŞÇAKALIN

Esselamunaleykumverahmetullah
OZAN ERHAN ÇERKEZOĞLU
04.01.2014

kaynak : https://www.facebook.com/cerkezogluresmisayfasi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.