FATİH ÇETİNKAYA SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Bu haber 04 Ocak 2014 - 16:20 'de eklendi ve 737 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, beraberindeki Milletvekili Yılmaz ve il yönetimiyle birlikte Cuma Namazının ardından seçim startını vererek esnaf ziyareti yaptılar.

cetinkaya_secim_startini_verdi_h14375-300x155
Esnaf ziyaretlerine başladıklarını belirten MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, 30 Mart’tan itibaren Afyon’u güzel günlerin beklediğini söyledi Dün Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin yeni açılışı yapılan camisinde Cuma namazı kılan Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları ardından Uzun Çarşı esnafını ziyaret ederek meydanlara indi. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aziz Aslan, Milletvekili Kemalettin Yılmaz, İlçe Başkanı Alper Yağcı, Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, İl genel Meclis Üyesi adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti teşkilatları esnafı ziyaret ederek destek istediler.
Çamur atmadan çalışacağız
Ziyaretler esnasında bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Aziz Aslan, 30 Mart 2014 mahalli idareler seçimlernide MHP’nin hem Afyon’da hemde Türkiye genelinde büyük başarı sağlayacağını belirterek MHP teşkilatlarının ülkeye hizmet etmek için yola çıktığını vurguladı. Aslan; “Cuma namazının ardından Uzun Çarşı esnafımızı ziyaret etmeye başladık. Bundan sonra dur durak bilmeden hem esnafımızın hem de halkımızın taleplerine kulak vereceğiz. Belediyecilik konusunda yüksek lisans yapmış genç, başarılı bir arkadaşımızla yola çıktık. Halkımızın Fatih Çetinkaya’ya gösterdiği ilgi bizleri de son derece memnun ediyor. Bizler kimseyi karalamadan, çamur atmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Afyonlu hemşehrilerimize hizmet edebilmek için yola çıkan MHP kadroları dün olduğu gibi bugünde yollardadır. Esnafımızdan ve halkımızdan dua ile destek istiyoruz” diye konuştu.
Sorunları çözeceğiz
MHP Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya ise şu ifadeler yer verdi: “30 Mart yerel seçimlerinin ardından yapılacak çalışmalar hakkında esnafımızı ve halkımızı bilgilendiriyoruz. Esnafımızın ve halkımızın bize gösterdiği yakınlık nedeniyle kendilerine minnettarız. Hazırladığımız projelerle ilimizin sorunlarını kısa sürede çözeceğiz. Aydınlık gelecek Afyonkarahisar’ın olacaktır.” MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz’da yalana, dolana ve talana dur diyecek kadroların MHP içerisinde yer aldığını söyledi. 30 Mart 2014’te tarihi bir seçim geçirileceğini kaydeden Yılmaz, “Esnafımızla, halkımızla gönül gönüle vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sorunların ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Afyon merkez, ilçeler ve beldeler başta olmak üzere ülke genelinde bayrağı zirveye taşıyacaktır. Halkımızın bize gösterdiği destek nedeniyle teşekkür ediyoruz. Mahallelerde, caddelerde, sokaklarda esnafın ve vatandaşın bize gösterdiği yakınlığı herkes görüyor. Halkımıza hizmet etmek için yürümeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından MHP teşkilatları, Uzun Çarşı ve ara caddelerde esnafı ziyaret ederek yerel seçimlerde destek istediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat