ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI

Bu haber 20 Şubat 2014 - 15:15 'de eklendi ve 902 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla, hantal bürokrasiden uzak, yerinde ve hızlı hizmet etmeyi taahhüt ediyorum” dedi.

huseyinsozlu2

Geniş kitlelerle buluşan ve hedeflerini açıklamaya devam eden Sözlü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlık makamına oturduktan sonra Adana için gerçekleştireceği hizmetlerin özetini anlattı. Sözlü, tarihten bugüne birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, kimliği, kültürel zenginlikleri, bereketli toprakları ve sanayisi ile Anadolu’nun öncü şehirlerinden biri olan Adana’nın ne yazık ki, yıllarca ihmal edilerek örselenmiş ve yorgun düşürülmüş olduğunu söyledi. Sözlü “Adanamızı bu yıpranmış halinden kurtararak, yeniden tarihi kimliği ve misyonu üzerinden inşa etmek üzere doğup büyüdüğüm bu topraklara hizmet etmek ve şehrimizi hak ettiği yere taşımak en büyük hedefim olmuştur. Ziraat mühendisi kimliğiyle yıllarca üreticiye hizmet etmiş, tarımın içinden gelen çifti ve köylü bir ailenin evladı olarak, 15 yıllık belediyecilik bilgi ve tecrübemle samimi, inanmış kadrolarla Adanamızı ayağa kaldırmak için bu yola çıktım” şeklinde konuştu.

Adanalıları bu kutlu yürüyüşte aynı safta; el ele, omuz omuza bir mücadeleye davet eden eden Sözlü, “Kıymetli Adanalılar, içinizden çıkmış bir kardeşiniz olarak, kapımızın sizlere her zaman olduğu gibi yine açık olacağını özellikle belirtmek istiyorum. Katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla, hantal bürokrasiden uzak, yerinde ve hızlı hizmet etmeyi taahhüt ediyorum” diye konuştu.

Hüseyin Sözlü şöyle devam etti:

“Tıpkı bugün olduğum gibi; Ulaşılması kolay, sorunlarınıza duyarlı, çözüm arayışında Adana’dan ve Adana’da yaşayanlardan yana, sevgi ve saygıyı esas alan, herkesi kucaklayan ve her zaman yanınızda olan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da makamın değiştiremeyeceği, her zaman alnı açık bir başkan olacağıma söz veriyorum.”

MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, “Ayrıştıran değil birleştiren, ötekileştiren değil örtüştüren, Hakk’ı bilen, hak sahibini koruyan yönetim anlayışımızla Adana’mızı; yaşam kalitesi yüksek, kent ekonomisi güçlü, mimari dokusu korunan, kendi içinde bütünleşen, kent kimliği oluşturulmuş, imarda, ulaşımda ve çevre konularında master planları yapılmış, huzurlu, sağlıklı ve mutlu insanların güven içinde yaşadığı bir büyükşehir yapacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat