ADALET VE HAKİKAT

Efendi Barutçu

BİZİM ÇOCUKLAR

Asena Kınacı Moral

MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ

Bu haber 22 Mart 2014 - 14:42 'de eklendi ve 568 kez görüntülendi.

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ HALİL İBRAHİM BAYKARA BASIN AÇIKLAMASI

halil-ibrahim-baykara-300x219

Son günlerde yardıma muhtaç, gelir düzeyi düşük Afyonlu kardeşlerimizden, Belediye ve Yüntaş çalışanlarından bizzat veya telefonla bazı kaygılarını bildirir serzenişlerini duymakta ve üzülmekteyim.

Seçim çalışmaları sırasında AKP li kişilerce “MHP belediyeyi kazanırsa Yarım Elma Derneğinin kapatılacağını, yardıma muhtaç hemşehrilerimizin bu yardımlardan mahrum olacaklarını, Belediye ve Yüntaş çalışanlarının işten çıkarılacaklarını” söylemelerinden dolayı vatandaşlarımız kaygılarını bildirmektedirler.

   Yarım Elma Derneği 2005 yılında sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği olarak Afyonkarahisarlı hayırsever işadamlarımız tarafından kurulmuş bir yardım derneğidir. Afyonkarahisar Belediyesi burada sadece üyelerden bir tanesidir. Yarım Elma Derneği politik kaygıları olmadan sadece hayırsever ve yardıma muhtaçlar arasında köprü vazifesi görmektedir.

   Şunu net ve kesin olarak duyuruyorum ki , nasip olur da Afyonkarahisar Belediyesi MHP ‘li kişilerce yönetilecek olursa bu ve buna benzer derneklerin kapatılmasını bırakın, bu derneklerin daha etkin, daha faydalı ve amacına uygun olarak çalışmalarına yardımcı olunacaktır. Bütün politik kaygılardan uzak Yüce Dinimizin emrettiği şekilde, alan el veren eli görmeden , hiç kimse teşhir edilmeden faaliyetlerini devam ettireceklerdir.

  Aynı şekilde görevini layığı ile yapan bütün Belediye ve Yüntaş çalışanlarına hiçbir önyargımızın olmadığını, hiç kimseyi zor durumda bırakmayacağımızı , emek ve emekçiye saygımızın olduğunu , onları ancak ve ancak kardeş olarak gördüğümüzü önemle ifade etmek isterim.

   Bizler iftira ile , karalama ile , hor görme ile , küçük görme ile bir yere varılamayacağını, bu şekilde kazanılan her türlü başarının değersiz ve ahlaksızca olduğunu bilenlerdeniz.

  Eğer Afyon ve Afyonlu’ya daha iyi hizmet edemeyeceksek Cenab-ı Allah bizlere Belediye Başkanlığını nasip etmesin.

 HALİL İBRAHİM BAYKARA

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ 1. SIRA ADAYI

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments
mahmutbey araç kiralamabaşakşehir evden eve nakliyat