SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN

Bu haber 28 Mart 2014 - 13:54 'de eklendi ve 802 kez görüntülendi.

kemalettinyilmaz

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili yürütülen seçim kampanyası çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde sandıktan çıkacak olan sonuca herkesin saygı duyması gerektiğini belirten Milletvekili Kemalettin Yılmaz, “Bu seçimlerde Afyon merkezde düzenlediğimiz ziyaretlerin yanı sıra bütün ilçelere ve birçok beldeye de ziyaret düzenledik. ” Dedi.

Siyasiler halkın sesine kulak verdi

Afyon halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Milletvekili Kemalettin Yılmaz, “Gittiğimiz yer yerde tüm siyasi partilerin haklımız tarafından ortaya konulan istek ve taleplerine karşı riayet ettiklerini gördük. Seçim kampanyası çalışmaları kapsamında yürütülen çalışmalarda gerek aday ve proje tanıtımı gerekse seçim propagandaları yapıldı. Bu seçim süreci boyunca halkımız ciddi bir gürültü ve ses kirliliğine maruz bırakılmamaya çalışıldı.  Kimi zaman bu süreç çerçevesinde ufak tefek suiistimaller olmuş olsa dahi her şeye rağmen güzel bir süreç geçirildi. Halkımızın huzuru ve refahı bizler için çok önemlidir. Çünkü Afyon ve Afyon halkı her şeyin en iyisine layıktır. Seçim kampanyası çalışmalarının gerçekleştirildiği bu süreç boyunca halkımızın huzuru için gerekli önem ve dikkati gösteren ve Afyon’da siyaset yapan tüm siyasi partileri ve emniyet güçlerini tebrik ediyorum. Bundan sonrada aynı duyarlılığı göstereceklerine inanarak 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde halkımızın ortaya koymuş olacakları milli iradeye ve sandıktan çıkacak olan sonuca saygı göstermelerini temenni ediyorum.” Dedi.

Seçim süreci boyunca tüm vatandaşların göstermiş olduğu sıcak ve samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür eden Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Afyon halkının 30 Mart’ta sandığa gidip Afyon için en doğru kararı vererek aday seçimini yapacaklarına inandıklarını belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al