MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN ÇIKRIK VE FETHİBEY BELEDİYELERİNE ZİYARET

Bu haber 21 Nisan 2014 - 21:54 'de eklendi ve 718 kez görüntülendi.

liyilmazdancikrikurt

MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında MHP tarafından kazanılan belediyelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Önce merkeze bağlı Çıkrık Belediyesini ziyaret eden Yılmaz, belediye başkanlığına seçilen Lokman Çetinaktı’yı tekrar tebrik edip belediyenin durumu hakkında bilgiler aldı. Yılmaz burada yaptığı açıklamada:

 “Merkeze bağlı şirin beldelerimizden Çıkrık’ta seçimi kazanmanın mutluluğunu yaşadık. Belediye başkanımız Lokman Çetinaktı ile uzun yıllardır beraber çalışma fırsatımız oldu. Kendisi hem siyasi hayattaki tecrübeleri ile hem de iş hayatındaki başarıları ile Çıkrık Kasabasını hak ettiği yere taşıyacaktır. Çıkrık Kasabamızın gelişmesinde, kalkınmasında bizlerde başkanımız yalnız bırakmayacağız, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.
Çıkrık kasabası ziyaretinden sonra merkeze bağlı Fethibey Belediyesini ziyaret eden Yılmaz,
‘’Fethibey belediyesinde de 30 Mart seçimlerinde zafer partimizin ve ikinci defa bu göreve layık görülen Mustafa Özdemir başkanımızın olmuştur. 5 yıllık çalışma döneminde Fethibeyde ciddi yatırımlar yapan, iş ve istihdam getirecek yatırımcıları Fethibeye getirmek için büyük çaba harcayan Mustafa Özdemir başkanımız Fethibeyli hemşerilerimizin teveccühleri ile tekrar belediye başkanı seçildi. Kendisine yeni dönemde de başarılar diliyorum. Başkanımızın çalışmaları ile inşallah Fethibey Kasabası vizyon bir kasaba olacak ve gelen yatırımcılar ile kasabanın işsizlik sorunu tamamen bitecek.’’ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al