PARSAK’TAN MHP’Lİ BAŞKANLARA TEBRİK ZİYARETİ

Bu haber 28 Nisan 2014 - 11:35 'de eklendi ve 620 kez görüntülendi.

parsaktan_mhpli_baskanlara_tebrik_ziyareti_h16870

MHP MYK Üyesi hemşerimiz Av. Mehmet PARSAK, 30 Mart 2014 Mahalli seçimlerinden zaferle çıkan Afyonkarahisar’ın MHP’li 6 ilçe, ve 8 Belde Belediye Başkanlarına tebrik ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Sultandağı Dereçine Belediye Başkanı Aykut OKUMUŞ’u ve İl Genel Meclisi Üyesi Yasin TARHAN’ı ziyaret eden Mehmet PARSAK “hayırlı olsun” dileğinde bulundu. MHP Sultandağı İlçe Başkanı Tevfik GENCER’in de eşlik ettiği ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.
Dereçine’nin ardından MHP Çay İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Mehmet PARSAK, öncelikle Çay İlçesi ile Pazarağaç ve Karacaören Beldeleri olmak üzere 3 belediyenin 3’ünün yanı sıra 1 de İl Genel Meclisi Üyeliği kazanan Çay İlçe Başkanı Osman Kutlu ve teşkilat yöneticilerini kutladı. Teşkilat ziyaretinin ardından kalabalık bir heyet halinde Çay Belediye Başkanı Hüseyin ÇAĞRI’yı kutlamak üzere Çay Belediyesi’ne intikal edildi. Ziyaretin hemen ardından, yaklaşık 3 haftadır mazbataları verilmeyen Pazarağaç Belediye Başkanı Adem BULUT, Karacaören Belediye Başkanı Muhterem ALGÜL ile Çay İl Genel Meclisi Üyesi İsa ÇAĞA’nın mazbatalarını almak üzere yine kalabalık bir heyetle birlikte Çay İlçe Seçim Kurulu Hakimliği’ne gidildi. Yapılan mazbata töreninin ardından ise önce Pazarağaç, ardından da Karacaören Beldelerine gidilerek Belediye Başkanlarının resmen göreve gelişlerinin ilk saatlerine nezaret edildi.
Çay ve Beldelerindeki temasların ardından Çobanlar Kocaöz Belediyesini yeniden kazanan İbrahim Nal’ı ziyaret eden Mehmet PARSAK, yeni dönemde Kocaöz Halkı için yapılacak hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.
Kocaöz ziyaretinin ardından ise yine ikinci defa Belediye Başkanlığını kazanan Erol ÖZAĞIL’ı kutlamak üzere Merkez Işıklar Belediyesi’ni ziyaret eden Mehmet PARSAK, gecenin geç saatlerine kadar Başkan ÖZAĞIL ile belediye meclis üyeleri ve belde teşkilat yöneticileri başta olmak üzere Işıklarlı hemşerileri ile sohbet ederek ziyaret turunun ilk gününü tamamladı.
Ziyaret turunun ikinci gününe, yine ikinci defa Belediye Başkanlığını kazanan Mustafa ÖZDEMİR’i kutlamak üzere Merkez Fethibey Belediyesi’nde başlayan Mehmet PARSAK, belediye başkanının hizmetleri ve yeni dönem projeleri hakkında bilgi aldı.
Mehmet PARSAK, Fethibey’in ardından İhsaniye İlçe Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Şaban Çabuk’u tebrik etti. Gerçekleşen ziyarette İhsaniye İlçesi’nin geleceği için çok önemli olan büyük projeler üzerinde görüş alış verişinde bulunuldu.
İhsaniye Belediyesi’nin ardından İhsaniye’ye bağlı Kayıhan Belediyesi’nde Başkan Ömer ŞAHİN’i ziyaret eden PARSAK, beldenin sorunları ve özellikle devralınan belediyenin mali tablosu hakkında bilgi alarak çeşitli önerilerde bulundu.
Kayıhan Belediyesi’nden sonra Belediye Başkanı Lokman ÇETİNAKTI’yı kutlamak üzere Merkez Çıkrık Beldesi’ne geçen Mehmet PARSAK, burada da hayırlı olsun dileğinde bulunarak, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi aldı.
Afyonkarahisar Merkez’deki ziyaretlerini tamamlayan Mehmet PARSAK, rekor oyla yeniden Belediye Başkanlığı’na seçilen Saffet ACAR’ı kutlamak üzere Dinar İlçesi’ne intikal etti. Dinar Belediyesi’nde gerçekleşen ziyarette, MHP Merkez Disiplin Kurulu (MDK) Üyesi Av. Öncül Kazancı, İlçe Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim ACAR ile belediye meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileri de hazır bulundu.
Mehmet PARSAK’ın ziyaret turu Başmakçı İlçesi’nde son buldu. Belediye Başkanı Ayhan GÖNÜLLÜ’yü makamında ziyaret ederek tebriklerini sunan PARSAK, ziyarette hazır bulunan Başmakçı İlçe Başkanı Abdurrahman Derment ile teşikilat yöneticileri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte, Başmakçı halkının beklediği hizmetler ve projeleri hakkında istişarede bulundu.
Yoğun ziyaret programını tamamlayan PARSAK, gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili olarak, “Yapılan ziyaretlerin her açıdan çok faydalı olduğunu ve özellikle ilk defa kazanılan belediyelerin tamamına yakınının mali tablolarının kötü olmasına rağmen, yapılacak verimli hizmetlerle MHP’ye oy veren hemşerilerimizin umut ve beklentilerinin boşa çıkarılmayacağını” kaydetti

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al