Ülkücü İşçiler’den İstanbul Çıkarması

Bu haber 22 Nisan 2014 - 1:44 'de eklendi ve 943 kez görüntülendi.

ulkucu-iscilerden-istanbul-cikarmasi73fb0fe1d42553a788f8

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan Kandemir İstanbul ziyareti kapsamında bütün Şubeleri tek tek dolaşarak bir dizi temasta bulundu.

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan KANDEMİR göreve geldikten sonra ilk  İstanbul ziyaretinde ilçe teşkilatlarına geniş zaman ayırdı .Kandemir ÜİD.Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Gencay ÇELİK ve heyetiyle iki günlük yoğun programında bütün ilçeleri tek tek ziyaret etti.
Şube ziyaretlerinde  memnuniyetini gizlemeyen Kandemir ,9 aylık kısa bir dönemde İstanbul’da Ülkücü İşçilerin katettiği ilerlemenin altını çizdi .Şube başkanlarından resmi üyeliklerin üzerinde durulmasını isteyen Genel Başkan bu konuda hedeflerin yüksek tutulması gerektiğini işaret etti.
Son olarak Dernek İl Binasında düzenlenen haftalık istişare toplantısına da katılan Kandemir,toplantıda ÜİD. İstanbul İl Başkanlığı ve şubelerin geldiği noktadan bir kez daha memnuniyetini dile getirirken , özellikle teşkilatlanma ve iş yerlerinde kurulacak obalaşmalarla ilgili tavsiyelerde bulundu . Toplantı ve ziyareti samimi bir havada geçen Kandemir ÜİD. İstanbul İl Başkanı İsmail AKGÖZ ‘e bizzat şükranlarını sundu .
Toplantı sonunda  ÜİD. İstanbul İl Başkanı İsmail AKGÖZ’ün Genel Başkana verdiği Kuran-ı Kerim ve Al Yıldızlı  Türk Bayrağı toplantı salonunu dolduran yöneticilere ve misafirlere duygulu anlar yaşattı .
ÜİD. Genel Başkanı Hakan KANDEMİR için kesilen kurban ve şerefine verilen yemek programıyla Kandemir İstanbul Programını tamamlamış oldu .
Ziyaretin ardından ÜİD.İstanbul İl Başkanı İsmail AKGÖZ sosyal paylaşım sitesi üzerinden yayınladığı mesajda ‘’ Genel başkanımızın ve heyetinin bizleri ziyaretinden onur duyduk .Kendilerine sağladıkları destek için teşekkürlerimi sunuyorum .Bu vesileylede gerek il yöneticilerim ve gereksedeşube başkanlarım ve yöneticilerinin misafirperverliklerinden dolayı ayrıca herbirine teşekkür ediyorum ..Birlik ve beraberliğin daim olması için duacıyım ‘’ dedi .

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments

takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al