Kıbrıs’ta yapılanı, Lice’de yapamadılar’

Bu haber 09 Haziran 2014 - 0:09 'de eklendi ve 771 kez görüntülendi.

Bugün Türk Milleti için bir utanç tablosu yaşandı..PKK Yandaşları Diyarbakır Lice’de 2.ci Hava kuvvetleri komutanlığı birliğinin içinde bulunan Türk Bayrağını indirdi,nöbetçi kulelerini taşladı ve hiç bir müdahale olmadı.

Daha önce KKTC’de 2005’te Rum sınırın’da çıkan olaylarda Türk Bayrağımızı indirmeye çalışan bir rum yanlısı direğe tırmanmış Türk Bayrağını indirecekken Şehit Kanlarıyla al renge bürünmüş sancağımızı gökten indirecekken Şanlı Türk askeri bu müdahaleyi ateş ederek durdurmuş utanç tablosunu engellemişti..

Bugün tarih 8 Haziran 2014 AKP İktidarı’nın şımarttığı PKK Yandaşları tüm yurtta isyana hazırlanırken Diyarbakır Lice’de AKP iktidarı adına Türk Milletinin karnesine utanç eklendi..

İkinci Hava kuvvetleri komutanlığı içinde bulunan Al sancağı PKK yandaşları gök kubbe’den indirdi ve hiç bir Asker müdahalesi ollmadı..

2005’te yürekli kararlı Türk Askerinin yaptığı kahramanlığı 2014 Türkiye’de PKK Yandaşlarına karşı Türk Askeri o müdahaleyi yapamadı yaptırılmadı belki de tARİH SAYFALARINDA BU OLAY akp İktidarına ve Türk Askeri komutasındaki komutanlara yüz karası bir leke olarak hatırlatılacaktır..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Comments